Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Wyciskarka wolnoobrotowa

SHARP

Wyciskarka wolnoobrotowa SA-FJ3001W

2019-05-28

Zawsze świeży sok

Wyciskarki wolnoobrotowe stale zyskują na popularności. Pozwalają na szybkie przygotowanie soku ze świeżych owoców i warzyw. Marka Sharp, rozwijając portfolio produktów z segmentu drobnego AGD, zaprezentowała wyciskarkę wolnoobrotową SA-FJ3001W.

Czytaj więcej...
Robot sprzątający

CONCEPT

Robot sprzątający VR3000

2019-05-28

Automatyczne czyszczenie z aplikacją

Model VR3000 to kolejny robot sprzątający w ofercie marki Concept. Cechuje się on dużą wydajnością i zaawansowanym systemem nawigacji. Można nim wygodnie sterować za pośrednictwem aplikacji na urządzenia mobilne.

Czytaj więcej...
Odkurzacz piorący

THOMAS

Odkurzacz piorący Vestfalia XT

2019-05-28

Moc 1700 W i filtr wodny

Specjalista od odkurzaczy – marka Thomas wprowadza do oferty kolejne modele z filtrem wodnym. Vestfalia XT jest produktem znakomitym np. dla alergików i dostępnym wyłącznie w sieci elektromarketów Media Expert.

Czytaj więcej...
Mop bezprzewodowy

KAERCHER

Mop bezprzewodowy FC 3 Premium Home Line

2019-05-28

Dokładne i szybkie mycie podłóg

Firma Kärcher, jako innowator na rynku urządzeń czyszczących, zaprezentowała niezwykle wydajny i skuteczny mop elektryczny FC 3 Premium, dostępny także w serii urządzeń Home Line. Jego zalety to m.in. duża wydajność i możliwość swobodnej pracy dzięki zasilaniu akumulatorowemu.

Czytaj więcej...
Czajniki elektryczne

SAM COOK

Czajniki elektryczne PSC-100 i PSC-110

2019-05-28

Dla miłośników różnej stylistyki

Należąca do polskiej firmy MPM agd SA marka Sam Cook powiększyła swoją ofertę sprzętu AGD z segmentu premium. Tym razem są to dwa nowe czajniki elektryczne, które wyróżniają się nietuzinkowym wzornictwem oraz funkcjonalnymi rozwiązaniami.

Czytaj więcej...
Wyciskarka wolnoobrotowa

ELDOM

Wyciskarka wolnoobrotowa PJ300 Fres

2019-05-28

Moc witamin

Zbliżający się sezon na owoce i warzywa sprawia, że do oferty producentów trafia coraz więcej urządzeń umożliwiających ich przetwarzanie. Wyciskarka PJ 300 Fres marki Eldom pozwoli uzyskać z nich pyszny i zdrowy sok.

Czytaj więcej...
Zgrzewarka próżniowa

ADLER

Zgrzewarka próżniowa AD 4484

2019-05-28

Niezbędna w kuchni

Marnowanie żywności to jeden z bolących problemów współczesnego świata. Zgrzewarka próżniowa jest urządzeniem, które pozwala mu zapobiec. Wystarczy kilka chwil, aby znacząco zwiększyć trwałość przechowywanych produktów spożywczych.

Czytaj więcej...
Płyta indukcyjna

BOSCH

Płyta indukcyjna PVS651FC5E

2019-05-28

Gotuj jak profesjonalista

W najnowszej ofercie płyt grzewczych marki Bosch dostępny jest indukcyjny model PVS651FC5E. Wykorzystuje on nowy kształt induktorów, który zapewnia optymalną dystrybucję wytwarzanego ciepła.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket