Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Chłodziarkozamrażarka

AMICA

Chłodziarkozamrażarka BK3195.4DFVCAA

2019-07-29

Odpowiednia organizacja wnętrza lodówki

W innowacyjnej linii X-type marki Amica znajdziemy nie tylko funkcjonalne piekarniki otwierane dotykiem czy praktyczne okapy sterowane gestami, ale także chłodziarkozamrażarki, wyposażone m.in. w zamrażalnik z kolorowymi szufladami, znacznie ułatwiającymi sortowanie żywności. Reprezentantem chłodziarkozamrażarek z nowej serii jest model BK3195.4DFVCAA.

Czytaj więcej...
Kuchnia

MPM

Kuchnia MPM-53-KEC-30

2019-07-29

Witroceramiczne gotowanie

Każdy użytkownik lubi przyrządzać swoje popisowe dania w sposób komfortowy, szybki i bezpieczny. Walorami urządzeń są dziś także wszechstronność ich zastosowań oraz wzornictwo, które coraz częściej jest eksponowane na salon.

Czytaj więcej...
Zmywarka

BEKO

Zmywarka DFN38530X

2019-07-29

Niezawodne ramię AquaIntense

W nowym modelu zmywarki wolnostojącej Beko, obecnie jednym z najnowocześniejszych w jej ofercie, zastosowano dodatkowe ramię AquaIntense, znacznie poprawiające efektywność zmywania naczyń.

Czytaj więcej...
Zmywarka

BOSCH

Zmywarka SMS68UI02E

2019-07-29

Ciche i skuteczne zmywanie

Firma Bosch nieustannie rozwija ofertę zmywarek wolnostojących. Do sprzedaży trafił model SMS68UI02E. Jest to wyjątkowe i niezwykle nowoczesne w swoim segmencie, urządzenie. Wykonuje swoje zadanie niezwykle cicho i oferuje wiele opcji zmywania, oszczędzając jednocześnie wodę, energię elektryczną oraz czas użytkownika.

Czytaj więcej...
Anulowanie etykiet

APPLiA POLSKA

Anulowanie etykiet dla odkurzaczy

2019-07-29

W styczniu 2019 r. uprawomocnił się wyrok Sądu Generalnego Unii Europejskiej stwierdzający nieważność Rozporządzenia delegowanego Komisji UE nr 665/2013 w sprawie etykiet dla odkurzaczy w związku z wyrokiem w sprawie Komisja Europejska – Dyson (T 544/13). Producenci AGD skupieni w APPLiA apelują o respektowanie prawa w związku z wycofaniem etykiet dla odkurzaczy.

Czytaj więcej...
Różnorodność konstrukcji,

ZESTAWY GŁOŚNIKOWE

Różnorodność konstrukcji, spójność brzmienia

2019-07-29

Zestaw kolumn głośnikowych możemy skompletować sami lub zakupić gotowy oferowany przez producenta. Aby zapewnić nie tylko spójne brzmienie, ale także spójne wzornictwo, należy wybierać modele należące do jednej linii wzorniczej. Dzięki temu zestaw, czy to stereofoniczny, czy wielokanałowy, będzie świetnie się prezentował.

Czytaj więcej...
Kable HDMI

AKCESORIA RTV

Kable HDMI miedziane i światłowodowe

2019-07-29

Wybór kabla HDMI jest szczególnie ważny przy przesyłaniu sygnałów wideo 4K, a w przyszłości 8K oraz gdy odległość między urządzeniami jest większa niż kilka metrów. Do wyboru mamy kable HDMI miedziane, światłowodowe i hybrydowe.

Czytaj więcej...
Jonizacja

AKADEMIA VESTEL

Jonizacja – nie tylko zdrowe powietrze

2019-07-29

Każdy chciałby na co dzień oddychać powietrzem tak czystym i świeżym jak podczas spaceru po lesie. Niestety zanieczyszczenia generowane przez miasto praktycznie to uniemożliwiają. Z tym problemem skutecznie można walczyć w domu, używając oczyszczaczy z technologią jonów Plasmacluster. To rozwiązanie nie tylko odświeża powietrze, ale przede wszystkim usuwa z niego szkodliwe mikroorganizmy.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket