Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Próżniowe

PRZECHOWYWANIE

Próżniowe pakowanie żywności

2019-06-04

Jedną z głównych przyczyn psucia się jedzenia, obok nieodpowiedniej temperatury, jest powietrze i jego skład. Zawarty w nim tlen oraz różne związki przyspieszają rozwój drobnoustrojów i bakterii, skracając trwałość produktów.

Czytaj więcej...
Mobilny showroom tym razem w Krakowie

ELICA

Mobilny showroom tym razem w Krakowie

2019-06-03

Włoska firma specjalizująca się w produkcji urządzeń kuchennych ze swoją mobilną ekspozycją zawitała niedawno do historycznego miasta Polski – do Krakowa.

Czytaj więcej...
To konsument udowadnia fakt zakupu produktu

To konsument udowadnia fakt zakupu produktu

2019-06-03

Jeżeli rzecz kupiona przez konsumenta ma wadę może on skorzystać z uprawnień wynikających w rękojmi. Muszą być jednak spełnione określone warunki. Najważniejsze to termin oraz fakt udowodnienia, że produkt był kupiony u danego sprzedawcy. W jaki sposób potwierdzić fakt kupna rzeczy u danego sprzedawcy? Czy jedynym dowodem jest paragon? Czy sprzedawca ma prawo odrzucić reklamację konsumenta z powodu braku paragonu?

Czytaj więcej...
Soundbary

SAMSUNG

Soundbary HW-Q70R i HW-Q60R

2019-05-28

Do telewizorów QLED 2019 i nie tylko

Firma Samsung zaprezentowała nową serię soundbarów z certyfikacją Harman Kardon. Wykorzystano w niej innowacyjne rozwiązania techniczne, dzięki którym dźwięk z filmów czy transmisji sportowych może dostarczyć widzom wyjątkowych wrażeń. Soundbary Samsung HW-Q70R i HW-Q60R, bo o nich mowa, to pierwsze modele z nowej, prestiżowej serii Q.

Czytaj więcej...
Ramię gramofonowe

ROKSAN

Ramię gramofonowe Sara

2019-05-28

Estetyka i innowacyjność

Roksan od dawna jest podziwiany i ceniony za swoje przełomowe gramofony i ramiona gramofonowe, z których wiele stało się prawdziwymi „ikonami” tej branży. Nowe ramię Sara czerpie pełnymi garściami z reputacji Roksana za sprawą jakości brzmienia, łatwości obsługi i wyjątkowości konstrukcji.

Czytaj więcej...
Telewizor Ultra HD

TOSHIBA

Telewizor Ultra HD 55T6863DG

2019-05-28

HDR10, HLG, HDR Dolby Vision

Telewizor 55T6863DG o przekątnej ekranu 55 cali ma obraz z poszerzoną gamą kolorów, kilka systemów HDR oraz dostęp do portalu Toshiba Smart TV.

Czytaj więcej...
Głośnik

TAGA HARMONY

Głośnik TCW-480 Slim

2019-05-28

Smukłe nagłośnienie

TAGA Harmony nie przestaje rozwijać linii głośników instalacyjnych. Oferta tego producenta powiększyła się o model TCW-480 Slim. Jest to pierwsza tego typu konstrukcja w serii TCW. Dzięki płaskiej obudowie głośnik ten może być instalowany w płytkich przestrzeniach (o głębokości zaledwie 6,5 cm).

Czytaj więcej...
Słuchawki

JAYS

Słuchawki a-Seven Wireless

2019-05-28

Streaming w czterech kolorach

Do oferty słuchawek firmy Jays dołączył nowy bezprzewodowy nauszny model a-Seven Wireless, dzięki któremu możemy cieszyć się wygodnym strumieniowym odtwarzaniem muzyki z urządzeń mobilnych w bardzo dobrej jakości.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket