Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Startuje

CYFROWY POLSAT

Startuje telewizja internetowa OTT

2019-07-16

Dzisiaj startuje nowa usługa w Cyfrowym Polsacie – telewizja internetowa OTT, która umożliwia odbiór kanałów telewizyjnych przez Internet od dowolnego dostawcy (po Wi-Fi lub kablu). Jeżeli klienci mają w domu jakikolwiek Internet, od dowolnego dostawcy, teraz mogą mieć telewizję Cyfrowego Polsatu – wszystko co chcą, z pakietami, jakie chcą i bez stałego abonamentu, a dekoder mogą podłączyć czy to do kabla, czy przez Wi-Fi.

Czytaj więcej...
Nowa pralko – suszarka slim

SAMSUNG

Nowa pralko – suszarka slim o pojemności aż 8 kg!

2019-07-11

Posiadanie zarówno pralki jak i suszarki to duże udogodnienie, jednak czasami ogranicza nas przestrzeń. Na szczęście na rynku dostępne są pralko – suszarki zapewniające skuteczne pranie i suszenie ubrań w jednym urządzeniu. Marka Samsung stworzyła innowacyjne pralko – suszarki slim, które dzięki swoim niewielkim rozmiarom, doskonale wpasują się w aranżację każdego wnętrza.

Czytaj więcej...
Nowa kampania

SAMSUNG

Nowa kampania promująca lodówki

2019-07-11

Lato to najważniejszy okres w roku dla producentów urządzeń z kategorii chłodniczej. W tym okresie odnotowuje się znaczące wzrosty sprzedaży. Dlatego Samsung, lider na rynku chłodnictwa w Polsce, startuje z kampanią wizerunkową lodówek prezentując swoje innowacyjne technologie.

Czytaj więcej...
Czy warto korzystać z postępowań przed

Czy warto korzystać z postępowań przed stałym polubownym sądem konsumenckim?

2019-07-08

Jeżeli konsument i przedsiębiorca nie mogą dojść do porozumienia warto skorzystać z postępowania przed stałym sądem polubownym. Można wówczas liczyć na rozstrzygnięcie sporu. Są to postępowania dosyć uproszczone, niesformalizowane i szybkie. Jakie sprawy są rozstrzygane? Jak wyglądają postępowania? Kto ponosi koszty postępowania?

Czytaj więcej...
Parametry, filtracja

ODKURZACZE

Parametry, filtracja i etykiety energetyczne

2019-07-08

Parametry techniczno-użytkowe to jedno z ważniejszych kryteriów wyboru odkurzacza. zwracajmy uwagę nie tylko na moc, ale też poziom hałasu czy wskaźnik reemisji kurzu.

Czytaj więcej...
Dla...

ROBOTY SPRZĄTAJĄCE

Dla... wygodnych!

2019-07-08

Alternatywą dla klasycznych odkurzaczy, w pracy których niezbędny jest udział człowieka, są roboty sprzątające. urządzenia te cieszą się coraz większą popularnością.

Czytaj więcej...
Funkcjonalne strefy

SYSTEMY MULTIROOM

Funkcjonalne strefy dźwięku i obrazu

2019-07-02

Nagłośnienie wielu pomieszczeń w systemie multiroom jest bardzo wygodnym, praktycznym, choć niekoniecznie tanim w realizacji rozwiązaniem, chociażby z uwagi na liczbę komponentów koniecznych do wykorzystania. Jednak zwłaszcza w połączeniu z multiroomem wideo wydatki na tego typu rozwiązanie mogą szybko się „odwdzięczyć” nie tylko świetnym dźwiękiem i obrazem, ale przede wszystkim komfortem użytkowania i różnorodną funkcjonalnością.

Czytaj więcej...
Przekąski

SUSZARKI DO ŻYWNOŚCI

Przekąski zdrowe i domowe

2019-07-02

Suszenie to jedna z najlepszych metod konserwacji żywności. Wysuszone warzywa i owoce zachowują smak i walory odżywcze i mogą być konkurencją dla niezdrowych przekąsek typu chipsy czy paluszki.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket