Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Okap

NOVY

Okap Mood Black

2019-05-28

Stylowa i cicha wyspa

Belgijska marka Novy to renomowany producent okapów kuchennych i zarazem twórca wielu innowacyjnych rozwiązań wentylacyjnych.

Czytaj więcej...
Płyta z wbudowanym okapem

CIARKO

Płyta z wbudowanym okapem Wizard

2019-05-28

Kuchenny czarodziej

Ciarko wprowadzi niebawem do oferty model Wizard, czyli okap zintegrowany z indukcyjną płytą grzejną. Ten kuchenny „czarodziej” odmieni nie tylko domowe wnętrze, ale również ułatwi przygotowywanie rozmaitych posiłków.

Czytaj więcej...
Okapy

AKPO

Okapy WK-4 Rustica

2019-05-28

Klasyka w stylowej bieli

Modele rustykalne polskiego producenta okapów, firmy Akpo, które dostępne były dotychczas w klasycznym odcieniu ecru, teraz można nabyć również w stylowej i uniwersalnej, białej wersji kolorystycznej. Mowa tutaj o okapach z linii o nawiązującej do stylu nazwie WK-4 Rustica, które doskonale sprawdzą się nie tylko w klasycznych wnętrzach.

Czytaj więcej...
Suszarka

SIEMENS

Suszarka WT7U46EPL

2019-05-28

„Inteligentne” suszenie

Oferta suszarek bębnowych marki Siemens powiększyła się o innowacyjny model WT7U46EPL z linii iQ500. Urządzenie to zostało wyposażone w technikę iSensoric z czujnikami oraz „inteligentnym” oprogramowaniem.

Czytaj więcej...
Chłodziarkozamrażarka

MPM

Chłodziarkozamrażarka MPM-381-FF-25

2019-05-28

Klasa A++ w inoksowym odcieniu

Oferta urządzeń chłodniczych marki MPM powiększyła się o kolejny, ciekawy dwudrzwiowy model MPM- 381-FF-25. Urządzenie jest nie tylko energooszczędne, a przy tym także pojemne i funkcjonalne.

Czytaj więcej...
Pralka

MIELE

Pralka WDD035 8kg Series 120

2019-05-28

Nowości na imponujący jubileusz

Firma Miele z okazji 120-lecia istnienia wprowadziła do swojej oferty specjalną jubileuszową linię urządzeń, k tóra podkreśla nieustanne dążenie tego producenta do poszukiwania innowacyjnych rozwiązań technicznych, poprawiających jakość i komfort życia użytkowników. Jednym z jubileuszowych modeli jest pralka WDD035 8kg Series 120.

Czytaj więcej...
Soundbary z Dolby Atmos

AUDIO

Soundbary z Dolby Atmos i nie tylko

2019-05-28

Soundbary na dobre rozgościły się w naszych domach. Rosnąca popularność tych urządzeń to wynik kilku czynników. Przede wszystkim soundbar to dziś już nie tylko dodatek do telewizora, ale też sprzęt, który z powodzeniem może zastąpić inne urządzenia audio. Także jakość brzmienia, jaką oferują soundbary, dla wielu może być pozytywnym zaskoczeniem.

Czytaj więcej...
Sok

SOKOWIRÓWKI I WYCISKARKI

Sok to zdrowie!

2019-05-27

Wyciskarki, sokowirówki czy smoothie makery cieszą się wśród klientów coraz większą popularnością. Duże znaczenie mają oczywiście względy zdrowotne, gdyż przygotowany świeży sok jest bogaty w witaminy i wartości odżywcze, ale także kwestie smaku i ekonomii.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket