Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Krzysztof Kudlek

ELECTROLUX

Krzysztof Kudlek nowym Dyrektorem Generalnym

2019-11-14

Krzysztof Kudlek objął stanowisko Dyrektora Generalnego Electrolux Poland. Do jego obowiązków będzie należało m.in. zarządzanie rynkiem polskim oraz rynkami regionu CEE Central: Ukrainą i krajami kaukaskimi oraz Litwą, Łotwą i Estonią.

Czytaj więcej...
Zastosowanie i rodzaje

DYSKI SSD/HDD

Zastosowanie i rodzaje nośników pamięci

2019-11-12

Ostatnie lata to prawdziwa rewolucja w dziedzinie nośników pamięci. Dyski SSD cieszą się coraz większą popularnością, która wynika z ich wydajności oraz coraz korzystniejszych cen. Te ostatnie zawdzięczamy nowoczesnym metodom produkcji oraz nowym typom komórek.

Czytaj więcej...
Telewizory Ultra HD

TELEWIZORY

Telewizory Ultra HD do 3000 zł

2019-11-12

Rozpoczął się jesienny sezon sprzedaży telewizorów. Modele Ultra HD zdominowały rynek, najwięcej ich sprzedaje się w cenie do 3000 zł. W sklepach są jeszcze modele z 2018 r. i tegoroczne nowości.

Czytaj więcej...
Nowoczesna stylizacja

SUSZARKI DO WŁOSÓW

Nowoczesna stylizacja i pielęgnacja włosów

2019-11-12

Urządzenia do stylizacji i pielęgnacji mają pomóc nam w urozmaiceniu domowych zabiegów stylizacyjnych i pielęgnacyjnych. Dużym atutem jest też to, że ułatwiają zachowanie zdrowego wyglądu włosów i skóry. Mogą także zaoszczędzić nasz czas, a i nierzadko pieniądze, bowiem wiele czynności można wykonać w domu.

Czytaj więcej...
Odgrzewanie, grillowanie i...

KUCHNIE MIKROFALOWE

Odgrzewanie, grillowanie i... pieczenie

2019-11-12

Kuchnia mikrofalowa może służyć nie tylko do podgrzewania potraw, ale również do grillowania, a nawet pieczenia, tak jak w wypadku klasycznych piekarników do zabudowy lub tych wykorzystywanych w kuchniach wolnostojących. Możliwości obecnie produkowanych modeli są naprawdę spore.

Czytaj więcej...
Dzień osób sprzątających zawodowo

KAERCHER

Dzień osób sprzątających zawodowo pierwszy raz obchodzony w Polsce – dzięki Kaercher

2019-11-04

16 października obchodzono w ponad 20 krajach świata i po raz pierwszy w Polsce szczególne święto. Był to Thank Your Cleaner Day – dzień wdzięczności osobom zawodowo dbającym o czystość.

Czytaj więcej...
Integracja ze Snapchatem

SPOTIFY

Integracja ze Snapchatem

2019-10-30

Za pośrednictwem Spotify możemy słuchać muzyki i podcastów w dowolnym miejscu i czasie. Z kolei Snapchat pozwala informować naszych znajomych na bieżąco o wydarzeniach z naszego życia. Dzięki połączeniu możliwości tych dwóch aplikacji użytkownicy mogą udostępniać utwory odsłuchiwane w aplikacji.

Czytaj więcej...
Testy HbbTV

GRUPA POLSAT

Testy HbbTV w ramach DVB-T

2019-10-30

Cyfrowy Polsat i Telewizja Polsat prowadzą testy możliwości usług hybrydowych w ramach telewizji naziemnej. Zostaną również przeprowadzone testy techniczne mające na celu zwiększenie zasięgu MUX4.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket