Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Szanujmy to,

GAGGENAU

Szanujmy to, co wyjątkowe

2019-07-29

Gaggenau, luksusowa marka AGD przewodzi inicjatywie „Respected by Gaggenau” („Szanujmy to, co wyjątkowe – Gaggenau”). Działania te są odzwierciedleniem zaangażowania marki na rzecz dziedzictwa rzemieślniczego, promowania rzadkich ras oraz wspierania tych, którzy pomagają je chronić.

Czytaj więcej...
Przechowuję,

AMICA

Przechowuję, nie marnuję!

2019-07-29

Amica i Banki Żywności po raz kolejny zwracają uwagę na problem marnowania pożywienia. Co roku kilka ton kupowanej w Polsce żywności trafia do koszy na śmieci. Spowodowane jest to przede wszystkim niewłaściwym przechowywaniem produktów spożywczych.

Czytaj więcej...
100 lat

ELECTROLUX

100 lat na rynku AGD

2019-07-29

Założona w Szwecji przez przedsiębiorcę Axela Wennera-Grena fi rma Electrolux obchodzi w tym roku 100-lecie istnienia. Pierwotnie powstała z myślą o stworzeniu lżejszych i łatwiejszych w obsłudze odkurzaczy, które miały pomóc ludziom na całym świecie staranniej zadbać o zdrowie i higienę w domu.

Czytaj więcej...
Wojciech Konecki

APPLiA POLSKA

Wojciech Konecki w radzie CENELEC

2019-07-29

W Bukareszcie odbyło się walne zgromadzenie unijnej organizacji ds. standaryzacji – CENELEC. Podczas spotkania dyrektor generalny i członek zarządu APPLiA Polska – Wojciech Konecki został wybrany na członka rady CENELEC na nową kadencję.

Czytaj więcej...
W

VESTFROST

W „Studiu Dobrych Rozwiązań”

2019-07-29

W Gdańsku w hotelu Almond odbyło się kolejne spotkanie z architektami i projektantami wnętrz w ramach cyklu „Studio Dobrych Rozwiązań”. Na tym wyjątkowym wydarzeniu, oprócz ciekawych prezentacji i paneli dyskusyjnych, nie zabrakło również designerskiego sprzętu marki Vestfrost.

Czytaj więcej...
Max Expo

GALICJA TOMASZEK

Max Expo – kolejna odsłona przed nami!

2019-07-29

Przypominamy, że już w połowie września w hotelu Gołębiewski w Karpaczu odbędzie się 5. edycja targów Max Expo, których organizatorem jest Galicja Tomaszek, firma będąca właścicielem dwóch sieci handlowych – Max Elektro i Max Kuchnie.

Czytaj więcej...
Przejął

iROBOT

Przejął Root Robotics

2019-07-29

Firma iRobot ogłosiła dodanie robota kodującego Root do swojej linii produktów po przejęciu Root Robotics. Root jest zabawnym i łatwym w użyciu robotem edukacyjnym, który w wyjątkowy sposób uczy dzieci nawet w wieku czterech lat umiejętności kodowania i rozwiązywania problemów XXI wieku.

Czytaj więcej...
Sprzęt domowy

REMINGTON

Sprzęt domowy w profesjonalnym środowisku

2019-07-29

Marka Remington znana jest z niebanalnego podejścia do marketingu. W ostatnim czasie nawiązała globalne partnerstwo z Manchesterem United. Postanowiła również sprawdzić, jak męskie produkty do stylizacji spiszą się w profesjonalnym środowisku.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket