Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Twój przepis na życie

TEKA

Twój przepis na życie

2019-06-04

Firma Teka wystartowała z nową kampanią reklamową – „Twój przepis na życie”. Swoimi działaniami chce zbliżyć się do konsumentów i przekazać, że wspólne przyrządzanie posiłku może generować niesamowite doświadczenia, pełne emocji, pozostające w naszych wspomnieniach na zawsze.

Czytaj więcej...
Winiarki, humidory

CHŁODZENIE

Winiarki, humidory i nie tylko

2019-06-04

Chłodziarkozamrażarki to niejedyne urządzenia chłodnicze, które mogą znaleźć swoje zastosowanie w domu. Na rynku dostępne są też produkty przeznaczone dla najbardziej wymagających klientów – koneserów wina, a nawet cygar.

Czytaj więcej...
Próżniowe

PRZECHOWYWANIE

Próżniowe pakowanie żywności

2019-06-04

Jedną z głównych przyczyn psucia się jedzenia, obok nieodpowiedniej temperatury, jest powietrze i jego skład. Zawarty w nim tlen oraz różne związki przyspieszają rozwój drobnoustrojów i bakterii, skracając trwałość produktów.

Czytaj więcej...
Mobilny showroom tym razem w Krakowie

ELICA

Mobilny showroom tym razem w Krakowie

2019-06-03

Włoska firma specjalizująca się w produkcji urządzeń kuchennych ze swoją mobilną ekspozycją zawitała niedawno do historycznego miasta Polski – do Krakowa.

Czytaj więcej...
Soundbary z Dolby Atmos

AUDIO

Soundbary z Dolby Atmos i nie tylko

2019-05-28

Soundbary na dobre rozgościły się w naszych domach. Rosnąca popularność tych urządzeń to wynik kilku czynników. Przede wszystkim soundbar to dziś już nie tylko dodatek do telewizora, ale też sprzęt, który z powodzeniem może zastąpić inne urządzenia audio. Także jakość brzmienia, jaką oferują soundbary, dla wielu może być pozytywnym zaskoczeniem.

Czytaj więcej...
Sok

SOKOWIRÓWKI I WYCISKARKI

Sok to zdrowie!

2019-05-27

Wyciskarki, sokowirówki czy smoothie makery cieszą się wśród klientów coraz większą popularnością. Duże znaczenie mają oczywiście względy zdrowotne, gdyż przygotowany świeży sok jest bogaty w witaminy i wartości odżywcze, ale także kwestie smaku i ekonomii.

Czytaj więcej...
Generatory pary

LAURASTAR

Generatory pary z atestem PZH

2019-05-27

Prasowanie przy pomocy pary pozwala nie tylko na łatwiejsze usunięcie zagnieceń, ale także odświeżenie ubrań. Prym w tej dziedzinie wiodą przede wszystkim najbardziej zaawansowane produkty, jak generatory pary.

Czytaj więcej...
Nowe wydanie

ELDOM

Nowe wydanie „Fit słodkości”

2019-05-27

Któż z nas nie lubi deserów? Najlepiej jednak, aby były one małokaloryczne. Do amatorów właśnie takich słodkości kierowane jest nowe wydanie książki Kingi Paruzel „Fit słodkości”

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket