Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Twoja historia

REMINGTON

Twoja historia po twojemu

2019-05-27

Po sukcesie kierowanej przede wszystkim do kobiet akcji „Bądź sobą po swojemu” firma rusza z kolejną kampanią, której odbiorcami tym razem będą głównie mężczyźni – „Twoja historia po twojemu”.

Czytaj więcej...
ENA 8 wyróżniona

JURA

ENA 8 wyróżniona „Red Dot Deisgn Award”

2019-05-27

JURA ENA 8 to zeszłoroczna nowość oraz absolutny hit szwajcarskiej marki. Ekspres cieszy się dużym powodzeniem wśród konsumentów oraz jest doceniany przez specjalistów z dziedziny wzornictwa przemysłowego.

Czytaj więcej...
Kampania

GOTIE

Kampania Bake and Steam

2019-05-27

Marka Gotie przyzwyczaiła nas do wyjątkowych produktów i towarzyszących im akcji, które pozwalają wnieść nieco świeżości i innowacji do kuchni. Ostatnią z nich jest kompaktowy piekarnik parowy Bake and Steam i związana z nim kampania informacyjna.

Czytaj więcej...
Kolejny

KAERCHER

Kolejny udany rok

2019-05-27

Dzięki osiągniętym 2,525 mld euro w 2018 r. firma Alfred Kärcher SE & Co. KG ustanawia nowy rekord sprzedaży w roku budżetowym. Odpowiada to wzrostowi o 1,0 proc. w porównaniu z rokiem poprzednim, dodajmy, także rekordowym.

Czytaj więcej...
Linia Carbon Black

BOSCH

Linia Carbon Black nagrodzona za wzornictwo

2019-05-27

Linia AGD Carbon Black marki Bosch otrzymała nagrodę w plebiscycie „iF Design Award 2019”. Jury konkursu doceniło ekskluzywny design produktów do niej należących i ich ponadczasową elegancję, a także zachowanie odpowiedniej równowagi między AGD a umeblowaniem domowej kuchni.

Czytaj więcej...
Z dwiema nagrodami

FRANKE

Z dwiema nagrodami „Red Dot 2019”

2019-05-27

Produkty Franke zdobyły aż dwie nagrody w tegorocznej edycji konkursu „Red Dot Design Award”. Jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień w świecie projektowym przyznano baterii filtrującej na kapsułki Franke Vital oraz serii zlewozmywaków do podbudowy Kanon.

Czytaj więcej...
Nowa odsłona cyklu

COMITOR I COSENTINO

Nowa odsłona cyklu „Design od kuchni”

2019-05-27

W kwietniu w siedzibie Cosentino Polska w Parzniewie pojawiło się kilkudziesięciu architektów, przedstawicieli studiów kuchennych i kamieniarskich, zaproszonych przez gospodarzy spotkania – firmy Comitor i Cosentino.

Czytaj więcej...
Niezwykła wystawa

SAMSUNG

Niezwykła wystawa nowojorskiej it-girl

2019-05-27

Firma Samsung zaprosiła do współpracy jedną z najbardziej stylowych, nowojorskich influencerek – Lailę Gohar. Podczas mediolańskiego wydarzenia Fuorisalone stworzyła ona niezwykłą instalację poświęconą wielowymiarowej roli kuchni w naszych domach.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket