Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Z kolejnym

KAERCHER

Z kolejnym „Diamentem Forbesa”

2019-07-29

W prestiżowym, organizowanym przez redakcję miesięcznika „Forbes” konkursie Kärcher został wyróżniony tytułem „Diamentu Forbesa 2019”. Firma po raz kolejny znalazła się w gronie najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw w naszym kraju.

Czytaj więcej...
Nowy zakład produkcyjny

CHEMOURS

Nowy zakład produkcyjny czynnika Opteon

2019-07-29

Globalna firma chemiczna Chemours, mająca czołową pozycję na rynku fluoroproduktów, technologii tytanowych i rozwiązań chemicznych, oficjalnie zainaugurowała swój nowy zakład produkcyjny czynnika Opteon w pobliżu Corpus Christi w Ingleside w Teksasie.

Czytaj więcej...
Co 11. MŚP

EFL

Co 11. MŚP obawia się split payment

2019-07-29

Z Barometru EFL wynika, że w opinii 9 proc. przedsiębiorców split payment może pogorszyć kondycję ich firmy. Nowe przepisy dotyczące split payment obowiązują od 1 lipca 2018 r. i mogą wpływać na sposób płatności za faktury.

Czytaj więcej...
Zaprezentował

SAMSUNG

Zaprezentował wzorcowy dom przyszłości

2019-07-29

Koreańska firma wybudowała w Seulu modelowy dom przyszłości, gdzie prezentowane są w życiu codziennym rozwiązania, które jeszcze do niedawna kojarzyły się większości ze scenariuszem filmu science fiction.

Czytaj więcej...
90 lat produkcji,

MIELE

90 lat produkcji, 20 milionów zmywarek

2019-07-29

Bieżący rok jest dla Miele wyjątkowy. Nie dość, że firma świętuje 120 lat istnienia, to już od 90 lat dostarcza na rynek zmywarki do naczyń. W tym roku również z taśm produkcyjnych zakładów w Bielefeld zjechał 20 milionowy egzemplarz zmywarki Miele.

Czytaj więcej...
Program

NESPRESSO

Program Reviving Origins

2019-07-29

Nowa inicjatywa firmy Nespresso ma na celu przywracanie hodowli kawy w regionach, w których jest zagrożona. Działania te są realizowane w ramach programu „AAA Sustainable Quality”, a Nespresso współpracuje z rolnikami w regionach dotkniętych konfliktami, trudnościami gospodarczymi lub katastrofami środowiskowymi.

Czytaj więcej...
Blok

MONITOR AUDIO

Blok dołącza do grupy

2019-07-29

Brytyjski producent sprzętu audio – firma Roksan – ogłosiła przejęcie firmy Blok, renomowanego producenta mebli na sprzęt audio-wideo. To kolejne po marce Roksan działanie mające na celu poszerzenie oferty grupy.

Czytaj więcej...
Sprzęt marki

HORN DISTRIBUTION

Sprzęt marki Pro-Ject w portfolio

2019-07-29

Do produktowego portfolio firmy Horn Distribution dołączyły wybrane linie urządzeń marki Pro-Ject, uznanego producenta przede wszystkim bardzo dobrej jakości gramofonów.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket