Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Podsumowuje produkcję AGD

APPLiA POLSKA

Podsumowuje produkcję AGD w I półroczu 2019 roku

2019-10-01

Czerwiec był najsłabszym miesiącem w tegorocznej produkcji AGD. W porównaniu z rokiem ubiegłym większą ilość wyprodukowano tylko w kategorii „piekarniki”. Łącznie dało to wynik mniejszy o 4 proc. niż w czerwcu 2018 r.

Czytaj więcej...
Czy design

SAMSUNG

Czy design ma sens?

2019-10-01

Przez ostatnie 50 lat znaczenie wzornictwa regularnie wzrasta. Według projektantów firmy Samsung dobry design ma służyć użytkownikom i zmieniać ich spojrzenie nie tylko na produkty, ale także otaczający ich świat.

Czytaj więcej...
Piknik

REMONDIS

Piknik z klimatem

2019-10-01

Obie firmy przywiązują wielką wagę do edukacji ekologicznej, zwłaszcza dzieci i młodzieży, prowadząc od lat wiele różnego typu akcje i działania ekologiczne o charakterze edukacyjnym.

Czytaj więcej...
Rozruch

BSH

Rozruch nowej fabryki zmywarek

2019-10-01

We wrześniu w Łodzi dokonano oficjalnego otwarcia nowej fabryki zmywarek firmy BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. Wraz z otwarciem nowej placówki rozpoczęła się również produkcja. Fabryka mieści się przy ul. Jędrzejowskiej 83.

Czytaj więcej...
Nowy

ELICA

Nowy CEO firmy

2019-10-01

Mauro Sacchetto został nowym dyrektorem generalnym firmy Elica, renomowanego włoskiego producenta okapów i płyt grzejnych. Zastąpił Antonio Recinellę, który stanowisko CEO zajmował od 2016 r.

Czytaj więcej...
Dzień

ELEKTROEKO

Dzień bez elektrośmieci!

2019-09-30

13 października po raz kolejny w Polsce będziemy obchodzić międzynarodowy „Dzień bez Elektrośmieci”. Wydarzenie zainicjowane zostało przez organizację WEEE Forum, a jego oficjalnym koordynatorem w naszym kraju jest ElektroEko.

Czytaj więcej...
Wspiera bezpieczeństwo

FRANKE

Wspiera bezpieczeństwo i trzeźwość za kierownicą

2019-09-30

Firma Franke objęła swoim patronatem 20. edycję kampanii społecznej „Prowadzę – jestem trzeźwy”. Firma zdecydowała się na wsparcie akcji, dostrzegając ogromne zagrożenia, jakie płyną z prowadzenia samochodu pod wpływem alkoholu.

Czytaj więcej...
Stabilne tempo wzrostu

AMICA

Stabilne tempo wzrostu

2019-09-30

Pierwsza połowa 2019 r. doskonale wpisała się w długookresowy trend ekspansji sprzedażowej Grupy Amica. Przychody firmy wzrosły o 4,7 proc. rdr, do blisko 1,4 mld zł, co przełożyło się na podobne tempo wzrostu zysku operacyjnego i wyniku EBITDA, odpowiednio do 61,2 mln zł oraz 87,7 mln zł.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket