Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Odkurzacz piorący

THOMAS

Odkurzacz piorący Twin Aquawash Pet

2019-07-02

Dla miłośników zwierząt i nie tylko

Filtr wodny to jeden z najskuteczniejszych sposobów filtracji we współczesnych odkurzaczach. Nie tylko skutecznie zatrzymuje nawet najdrobniejsze zanieczyszczenia, ale także odświeża i nawilża powietrze. Wybór odkurzacza z filtrem wodnym polecany jest zwłaszcza alergikom czy posiadaczom zwierząt domowych.

Czytaj więcej...
Soundbar z Dolby Atmos

SHARP

Soundbar z Dolby Atmos HT-SBW460

2019-07-02

Wirtualny dźwięk trójwymiarowy

Sharp wprowadza do oferty nowe modele soundbarów obsługujących innowacyjne systemy dźwięku przestrzennego. Wśród nowości pojawił się model HT-SBW460, który obsługuje system 3.1-kanałowy, ale został dodatkowo wyposażony w rozwiązanie pozwalające na przetwarzanie dźwięku Dolby Atmos.

Czytaj więcej...
Głośnik

BANG & OLUFSEN

Głośnik Beoplay A9

2019-07-02

Nowa odsłona designerskiego modelu

Podczas międzynarodowych targów sztuki w Wenecji – La Biennale di Venezia – firma Bang & Olufsen zaprezentowała nową generację modelu Beoplay A9, który po raz pierwszy pojawił się na rynku już w 2012 r.

Czytaj więcej...
Głośnik instalacyjny

TAGA HARMONY

Głośnik instalacyjny TOS-580

2019-07-02

Wewnątrz i na zewnątrz

W ofercie marki TAGA Harmony, znanej przede wszystkim z bardzo dobrej jakości kolumn głośnikowych oraz wzmacniaczy hybrydowych i lampowych, pojawił się 8-omowy 2-drożny głośnik instalacyjny TOS-580.

Czytaj więcej...
Radioodbiornik

TECHNISAT

Radioodbiornik DigitRadio 306 IR

2019-07-02

Radio prosto z sieci

Firma TechniSat zaprezentowała nowy model radioodbiornika – DigitRadio 306 IR. Jest to nowoczesne hybrydowe urządzenie, które pozwala na odbiór zarówno analogowych (FM), jak i cyfrowych (DAB+) stacji radiowych, a ponadto umożliwia łączność z Internetem.

Czytaj więcej...
Amplitunery

DENON

Amplitunery z serii AVR-S

2019-07-02

„Wirtualizacja” systemu Dolby Atmos

Denon powiększył ofertę amplitunerów kina domowego o modele z serii AVR-S (AVR-S650H, AVR-S750H i AVR- -S950H). Innowacyjnym rozwiązaniem w nich zastosowanym jest technika Dolby Atmos Height Virtualization.

Czytaj więcej...
Głośniki

MARTINLOGAN

Głośniki z serii Installer

2019-07-02

Z myślą o instalatorach

Marka MartinLogan wprowadziła do oferty głośniki z serii Installer. Zostały one zaprojektowane myślą o ułatwieniu pracy instalatorów systemów audio. Wykorzystują rozmaite rozwiązania i konstrukcje, które zapewniają dużą wydajność i dobrej jakości brzmienie.

Czytaj więcej...
Telewizor HD Ready

SKYMASTER

Telewizor HD Ready 32SH4520

2019-07-02

Pierwszy na rynku telewizor 32-calowy z cienką ramką

Telewizory 32-calowe to nadal popularny segment rynku. Są jedynym, drugim lub kolejnym telewizorem do sypialni czy mniejszego pokoju.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket