Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Kuchnia

MPM

Kuchnia MPM-53-KEC-30

2019-07-29

Witroceramiczne gotowanie

Każdy użytkownik lubi przyrządzać swoje popisowe dania w sposób komfortowy, szybki i bezpieczny. Walorami urządzeń są dziś także wszechstronność ich zastosowań oraz wzornictwo, które coraz częściej jest eksponowane na salon.

Czytaj więcej...
Zmywarka

BEKO

Zmywarka DFN38530X

2019-07-29

Niezawodne ramię AquaIntense

W nowym modelu zmywarki wolnostojącej Beko, obecnie jednym z najnowocześniejszych w jej ofercie, zastosowano dodatkowe ramię AquaIntense, znacznie poprawiające efektywność zmywania naczyń.

Czytaj więcej...
Zmywarka

BOSCH

Zmywarka SMS68UI02E

2019-07-29

Ciche i skuteczne zmywanie

Firma Bosch nieustannie rozwija ofertę zmywarek wolnostojących. Do sprzedaży trafił model SMS68UI02E. Jest to wyjątkowe i niezwykle nowoczesne w swoim segmencie, urządzenie. Wykonuje swoje zadanie niezwykle cicho i oferuje wiele opcji zmywania, oszczędzając jednocześnie wodę, energię elektryczną oraz czas użytkownika.

Czytaj więcej...
Wolnowary

CROCK-POT

Wolnowary CSC052X i CSC028X

2019-07-02

Zdrowe i smaczne gotowanie

Wolne gotowanie to jeden z najciekawszych trendów we współczesnej kuchni. Pozwala ono na wydobycie pełnego aromatu ze składników i przyrządzenie wyjątkowych dań. Odpowiednie zaś przygotowanie wcześniej potrawy sprawia, że zaoszczędzimy mnóstwo czasu, ponieważ po powrocie z pracy czekać będzie gotowy posiłek.

Czytaj więcej...
Robot planetarny

SHARP

Robot planetarny SA-FK3003A

2019-07-02

Duża moc i funkcjonalność

Marka Sharp, której ofertę drobnego AGD reprezentuje w Polsce m.in. firma Vestel, konsekwentnie rozwija swoje portfolio produktów. Po prezentacji serii śniadaniowej, blenderów czy wyciskarki do oferty trafił robot planetarny.

Czytaj więcej...
Czajnik elektryczny

ELDOM

Czajnik elektryczny C350 Pola

2019-07-02

Niezastąpiony nie tylko w kuchni

Czajniki elektryczne należą do najpopularniejszych drobnych sprzętów AGD. W kilka minut pozwalają przygotować wrzątek, który można wykorzystać do przyrządzenia gorącego napoju.

Czytaj więcej...
Maszynka do włosów

REMINGTON

Maszynka do włosów HC9100

2019-07-02

Strzyżenie w stylu retro

Marka Remington powiększyła swoją ofertę produktów z linii Heritage. Do golarki foliowej dołączyła tym razem maszynka do strzyżenia włosów HC9100, wyróżniająca się atrakcyjnym i nostalgicznym wzornictwem.

Czytaj więcej...
Odkurzacz

MIELE

Odkurzacz Blizzard CX1 Series 120 Parquet

2019-07-02

Dobra jakość i skuteczność

Ten rok dla firmy Miele jest wyjątkowy, ponieważ obchodzi ona 120 lat istnienia. Z tej okazji zaprezentowano okolicznościowe edycje wybranych produktów zaprojektowanych zgodnie z filozofią Miele: „Immer besser” – „Zawsze lepiej”.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket