Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Nagrodzona w plebiscycie

ELICA

Nagrodzona w plebiscycie „Iconic Awards 2019”

2019-04-24

Firma Elica została po raz kolejny doceniona w plebiscycie „Iconic Awards: Innovative Interior”, organizowanym przez German Design Council, czyli Niemiecką Radę Wzornictwa.

Czytaj więcej...
Design

COMITOR

Design od kuchni

2019-04-24

W kwietniu w siedzibie Cosentino w podwarszawskiej miejscowości Parzniew odbyło się pierwsze spotkanie z nowej edycji cyklu „Design od kuchni”, którego organizatorami były marki Comitor i Cosentino.

Czytaj więcej...
Zaznacza obecność

AMICA

Zaznacza obecność w kanale SMK

2019-04-24

Wraz z wprowadzeniem do sprzedaży nowej linii AGD X-type firma Amica wzmacnia swoją pozycję w sektorze studiów mebli kuchennych, z którego korzystają najlepsze marki na rynku.

Czytaj więcej...
Wyjątkowe

FORUM BRANŻY ŁAZIENKOWEJ I KUCHENNEJ

Wyjątkowe spotkanie branżowe

2019-04-24

Na początku kwietnia 2019 r. w warszawskim hotelu Sheraton odbyło się Forum Branży Łazienkowej i Kuchennej. Jest to najważniejsze wydarzenie w branży łazienkowej w Polsce, które w tym roku odbyło się nowej odsłonie, bo wzbogacone o tematykę kuchenną.

Czytaj więcej...
Nagrodzone w konkursie

FRANKE

Nagrodzone w konkursie „Top Design Award”

2019-04-24

Innowacyjna bateria Franke Vital okazała się bezkonkurencyjna w kategorii „kuchnia” konkursu „Top Design Award 2019”, który organizowany jest w ramach odbywających się w Poznaniu targów Arena Design.

Czytaj więcej...
Targi sztuki współczesnej

TARGI SZTUKI DOSTĘPNEJ

Targi sztuki współczesnej z limitem ceny!

2019-04-24

W marcu 2019 r. odbyły się pierwsze w Polsce Targi Sztuki Dostępnej. Było to wydarzenie przełomowe, uzupełniające ofertę krajowego rynku sztuki, które ma za zadanie promować sztukę współczesną dobrą i niedrogą. Żadne dzieło sztuki sprzedane na targach nie mogło kosztować więcej niż 5 tys. zł.

Czytaj więcej...
Trzy

AMICA

Trzy „Złote Ville”

2019-04-24

Podczas tegorocznej edycji prestiżowego plebiscytu „Złote Ville”, organizowanego po raz 9. przez magazyn „Villa”, w którym wybierane są najlepsze produkty branży wnętrzarskiej, Amica otrzymała nagrody w aż trzech kategoriach: okapów, zmywarek i AGD do zabudowy.

Czytaj więcej...
Robot sprzątający

CONCEPT

Robot sprzątający VR2000 Perfect Clean

2019-04-01

Zintegrowany z asystentem głosowym

Marka Concept powiększyła swoją ofertę o nową kategorię produktową. Model VR2000 jest pierwszym robotem sprzątającym w jej portfolio. Uzupełnia on linię produktów Perfect Clean.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket