Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Okap

FABER

Okap Glam-Fit Grey

2019-04-29

Klasa w nowoczesnej kuchni

W ofercie marki Faber dostępny jest elegancki przyścienny model Glam-Fit Grey, w którym zastosowano innowacyjną technikę Nautilus, opracowaną przez inżynierów pracujących dla tego cenionego włoskiego producenta okapów. Co warte podkreślenia, w modelu Glam-Fit Grey rozwiązanie to zostało dodatkowo ulepszone.

Czytaj więcej...
Okap zintegrowany z płytą

NOVY

Okap zintegrowany z płytą Panorama

2019-04-29

Panorama możliwości

Panorama to wysuwany okap belgijskiej firmy Novy, zintegrowany z płytą indukcyjną, który po zamontowaniu staje się ekskluzywnym centrum gotowania. Model ten wyróżnia się eleganckim wzornictwem, ale przede wszystkim imponuje funkcjonalnością i rozwiązaniami technicznymi kryjącymi się w jego wnętrzu.

Czytaj więcej...
Płyta indukcyjna

SHARP

Płyta indukcyjna KH-3V19NT00

2019-04-29

Dwie strefy, wiele możliwości

Model KH-3V19NT00 marki Sharp to doskonałe połączenie zaawansowanej, a przede wszystkim wyjątkowo skutecznej techniki grzania indukcyjnego z elegancką, kompaktową konstrukcją o szerokości zaledwie 30 cm.

Czytaj więcej...
Bateria

FRANKE

Bateria Vital

2019-04-29

W trosce o środowisko

Firma Franke wprowadza do swojej oferty baterię Vital, która została wyposażona w innowacyjny system filtrowania wody. Dzięki temu rozwiązaniu będziemy mogli bez obaw pić wodę bezpośrednio z domowego „źródła”.

Czytaj więcej...
Bateria

PYRAMIS

Bateria Silvio

2019-04-29

Nowoczesne wzornictwo i perlator

Do oferty baterii kuchennych marki Pyramis dołączył nowy model – Silvio, który wyróżnia się nowoczesnym wzornictwem, łączącym geometryczne kształty z delikatnymi zaokrągleniami.

Czytaj więcej...
Myjka WV 6

KAERCHER

Myjka WV 6 i pad KV 4 Premium

2019-04-29

Czyszczący duet

Nowa myjka do okien WV 6 Premium wraz z pierwszym w historii padem czyszczącym KV 4 Premium to znakomity duet, jeśli chodzi o czyszczenie wszelkich gładkich powierzchni w domu.

Czytaj więcej...
Kuchnia

FRANKE

Kuchnia w Twoim stylu

2019-04-25

Wiosna to dobry moment, aby pomyśleć o remoncie lub odświeżeniu kuchni. Właśnie nadarzyła się do tego świetna okazja, ponieważ fi rma Franke wystartowała z nową ofertą promocyjną na 2019 r.

Czytaj więcej...
Projekt:

OKK!

Projekt: Sztuka

2019-04-24

Na początku marca w kameralnym domu handlowym Mysia 3, zlokalizowanym w ścisłym centrum Warszawy, odbyła się 15. edycja spotkania OKK! design. Tym razem hasło przewodnie imprezy brzmiało – „Projekt: Sztuka”.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket