Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Higiena i komfort każdego dnia

MIELE

Higiena i komfort każdego dnia (artykuł promocyjny)

2020-04-06

W czasie, kiedy dbałość o higienę staje się priorytetem w każdym domu, a szczególnie tam, gdzie mamy do czynienia z dziećmi i seniorami, doskonale sprawdzają się zapewniające nam bezpieczeństwo programy i funkcje w urządzeniach Miele.

Czytaj więcej...
Chłodziarka do wina

VESTFROST

Chłodziarka do wina W45

2020-04-03

Firma Vestfrost to wyjątkowy specjalista w produkcji chłodziarek do wina. Zajmuje się tym nieprzerwanie od lat, a jego doświadczenia przekładają się na sprzęt, który oferuje. Potwierdzeniem profesjonalizmu jest model W45do zabudowy, wyposażony w dwie strefy chłodzenia.

Czytaj więcej...
Kuchnia

RAVANSON

Kuchnia KWGE-50R

2020-04-03

Model KWGE-50R firmy Ravanson nawiązuje do stylistyki retro, ale niepozbawiony jest nowoczesnych rozwiązań technicznych, dzięki którym świetnie sprawdzi się w każdej kuchni. Urządzenie wyposażone jest w płytę gazową i piekarnik elektryczny z termoobiegiem, co pozwala na równomierne i szybkie przyrządzenie wypieków.

Czytaj więcej...
Chłodziarkozamrażarka

MPM

Chłodziarkozamrażarka MPM-324-KB-36W

2020-04-03

Oferta urządzeń chłodniczych marki MPM powiększyła się o kolejny, praktyczny i funkcjonalny dwudrzwiowy model MPM-324-KB-36W. Urządzenie jest energooszczędne, a przy tym pojemne i funkcjonalne.

Czytaj więcej...
Suszarka bębnowa

GORENJE

Suszarka bębnowa MAD830

2020-04-03

W ofercie suszarek bębnowych marki Gorenje dostępny jest innowacyjny model MAD830, w którym zastosowano m.in. technikę jonizacji IonTech oraz cichy i energooszczędny silnik inwerterowy PowerDrive.

Czytaj więcej...
Urządzenia z linii

CONCEPT

Urządzenia z linii Titania

2020-04-03

Bogatą i różnorodną ofertę dużego AGD marki Concept powiększyły urządzenia z nowej linii wzorniczej Titania. Wykorzystuje ona elementy z ciemnej stali nierdzewnej, dzięki którym w kuchni może zapanować prawdziwa elegancja. Znajdziemy w niej m.in. piekarniki – modele ETV8760ds i ETV8260ds oraz kuchenkę mikrofalową do zabudowy MTV7525ds.

Czytaj więcej...
Okap

AMICA

Okap OWC4441BO

2020-04-03

Oferta wyspowych okapów marki Amica powiększyła się o tubowy model OWC4441BO. Został on wykonany ze stali nierdzewnej i dostępny jest w czarnej matowej wersji kolorystycznej. Dzięki niemu kuchnia nabierze eleganckiego wyglądu.

Czytaj więcej...
Okap

AKPO

Okap WK-9 Topaz

2020-04-03

W ofercie polskiego producenta okapów i płyt grzejnych – firmy Akpo – pojawił się przyścienny skośny okap WK-9 Topaz. Nowoczesny wygląd tego modelu i zastosowane w nim rozwiązania techniczne sprawiają, że urządzenie nie tylko skutecznie pochłania kuchenne opary, ale jest też doskonałą ozdobą kuchni.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket