Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Higiena i komfort każdego dnia

MIELE

Higiena i komfort każdego dnia (artykuł promocyjny)

2020-04-06

W czasie, kiedy dbałość o higienę staje się priorytetem w każdym domu, a szczególnie tam, gdzie mamy do czynienia z dziećmi i seniorami, doskonale sprawdzają się zapewniające nam bezpieczeństwo programy i funkcje w urządzeniach Miele.

Czytaj więcej...
Z nowym magazynem

MEDIA EXPERT

Z nowym magazynem w Poznaniu

2020-04-03

Firma Terg S.A., właściciel elektromarketów Media Expert, wynajął 1,8 tys. mkw. powierzchni magazynowej oraz biurowo-socjalnej w kompleksie Prologis Park Poznań III. Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield wspierała najemcę w negocjacjach oraz uzgodnieniach warunków najmu.

Czytaj więcej...
Akcja

BOSCH

Akcja #BoschwPogotowiu

2020-04-02

Marka Bosch rusza z pomocą szpitalom, SORom i stacjom ratownictwa medycznego w całym kraju. Przekaże na ich potrzeby setki urządzeń. Marka Bosch rusza z pomocą szpitalom, SORom i stacjom ratownictwa medycznego w całym kraju. Przekaże na ich potrzeby setki urządzeń.

Czytaj więcej...
HobLink

FALMEC

HobLink – współpraca okapu i płyty

2020-04-01

Producenci okapów starają się, aby ich urządzenia nie tylko skutecznie pochłaniały opary, ale również były wygodne w obsłudze. Opracowują rozmaite rozwiązania, które sprawiają, że parametry pracy okapu można zmieniać bez dotykania tego urządzenia. Jest to możliwe np. dzięki zastosowaniu modułu HobLink, z którym współpracują okapy marki Falmec.

Czytaj więcej...
Stawia na

AMICA

Stawia na młodzież i siatkówkę

2020-03-30

W kilku szkołach powiatu szamotulskiego polski producent AGD rusza z projektem „Akademia Siatkówki Amica”. Przewiduje on zorganizowanie zajęć dla młodzieży w wieku 11 lat. Będą się one odbywały w trzech szkołach w Szamotułach oraz w jednej we Wronkach, ale uczestniczyć w nim będą mogli także uczniowie pozostałych szkół w tych miastach.

Czytaj więcej...
Znamy zwycięzców konkursu

STOWARZYSZENIE ARCHITEKTÓW WNĘTRZ

Znamy zwycięzców konkursu „Wnętrze Roku”

2020-03-30

Po blisko dziewięciu miesiącach od ogłoszenia konkursu „Wnętrze Roku”, zainicjowanego przez Stowarzyszenie Architektów Wnętrz, poznaliśmy najciekawsze i najambitniejsze wnętrza mieszkalne oraz komercyjne rodzimej sceny projektowej. Uroczystość wręczenia nagród obyła się w warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych.

Czytaj więcej...
Pralki Samsunga

SAMSUNG

Pralki Samsunga najchętniej wybierane w 2019 r.

2020-03-30

Pralki marki Samsung to kolejne po lodówkach, urządzenia AGD koreańskiej firmy, które podbiły serca Polaków. Samsung został liderem tej kategorii na polskim rynku według sprzedaży w 2019 r.

Czytaj więcej...
„Suche” fakty...

BOSCH

„Suche” fakty... o suszarkach

2020-03-30

Według najnowszych danych rynkowych suszarki są najbardziej rozwijającą się grupą produktową dużego AGD. Eksperci w branży porównują tę sytuację do czasów, gdy w Polsce pojawiły się pierwsze zmywarki. Marka Bosch postanowiła przedstawić kilka faktów na temat swoich suszarek do ubrań.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket