Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Ruszyły zgłoszenia produktów i usług

MOBILITY TRENDS

Ruszyły zgłoszenia produktów i usług z branży nowych technologii na Mobility Trends 2019

2020-01-17

Do 24 stycznia 2020 firmy z branży IT i Telco mogą zgłaszać mobilne produkty lub usługi, które miały swoją premierę w 2019 roku. MIT MEDIA, organizator Mobility Trends, zaproponował możliwość pokazania premierowego produktu/usługi w jednej lub kilku z 18 kategorii konsumenckich. W dniach 27 stycznia do 24 lutego 2020 roku będzie trwało głosowanie poprzez ankietę, umieszczoną na stronie internetowej MobilityTrends.pl.

Czytaj więcej...
Telewizory LG OLED

LG

Telewizory LG OLED ThinQ AI

2020-01-14

Firma LG lider w produkcji telewizorów z wyświetlaczem OLED oferuje odbiorniki TV oparte na platformie sztucznej inteligencji ThinQ AI. Najnowsze modele serii Z9, W9, E9, C9, B9 LG OLED ThinQ AI charakteryzują się doskonałym obrazem i dźwiękiem oraz łatwością obsługi dzięki asystentom głosowym w języku polskim. 

Czytaj więcej...
Stylowa i dobroczynna

iROBOT

Stylowa i dobroczynna Roomba

2020-01-14

Firma iRobot połączyła siły z Mateuszem Sudą – polskim ilustratorem modowym. W ramach projektu powstał jedyny w swoim rodzaju egzemplarz iRobota Roomba i7+ z ręcznie wykonanymi przez grafika zdobieniami.

Czytaj więcej...
Pozostaje na sklepowych półkach!

ZELMER

Pozostaje na sklepowych półkach!

2020-01-13

Wbrew wielu pojawiającym się informacjom legendarna polska marka nie zniknie z rynku. Hiszpańska grupa B&B Trends, działająca w obszarze małego AGD, uznając mocną pozycję Zelmera na rynku i niezaprzeczalny potencjał dalszego rozwoju, zdecydowała się na zakup marki od grupy BSH. W Polsce za jej dystrybucję odpowiedzialna będzie doświadczona w tym zakresie spółka Eurogama.

Czytaj więcej...
Główna nagroda w konkursie

AMICA

Główna nagroda w konkursie „Polska Firma – Międzynarodowy Czempion”

2020-01-02

Grupa Amica po raz drugi z rzędu otrzymała nagrodę główną w kategorii „Eksporter” w organizowanym corocznie konkursie „Polska Firma – Międzynarodowy Czempion”.

Czytaj więcej...
Nagrodzona za

JURA

Nagrodzona za design

2020-01-02

Renomowany szwajcarski producent ekspresów automatycznych może pochwalić się kolejną nagrodą na swoim koncie. Tym razem profesjonalna JURA X10 została wyróżniona prestiżową „German Design Award”.

Czytaj więcej...
Z pięcioma nagrodami

KAERCHER

Z pięcioma nagrodami „German Design Award”

2020-01-02

Aż pięć nagród German Design Award przyznano niemieckiemu specjaliście od czyszczenia – firmie Kärcher. O wszystkich wyróżnieniach decyduje dwudniowe spotkanie panelowe.

Czytaj więcej...
Nagroda

AQUAPHOR

Nagroda „Influencer’s Top 2019”

2020-01-02

System uzdatniania wody J.Shmidt 500 został oficjalnie wyróżniony w plebiscycie „Influencer’s Top 2019”, organizowanym przez portal allaboutlife.pl, w kategorii „Dom i wnętrze (filtrowanie wody)”.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket