Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Wymień stare urządzenia

REMONDIS ELECTRORECYCLING I ELECTRO-SYSTEM

Wymień stare urządzenia na roślinę do sadzenia

2020-07-28

27 czerwca w Skierniewicach przy ul. Rawskiej 58 odbyła się jubileuszowa, 10. edycja akcji „Wymień stare urządzenia za roślinę do sadzenia”, organizowanej przez firmy REMONDIS Electrorecycling i ELECTRO-SYSTEM.

Czytaj więcej...
Podsumowanie wyników

AMICA

Podsumowanie wyników pierwszego kwartału 2020 r.

2020-07-06

Największy polski producent AGD wypracował solidne wyniki finansowe przy wzroście przychodów i marży brutto na sprzedaży mimo widocznego już w minionym kwartale wpływu pandemii na łańcuchy dostaw oraz rynki zbytu. Celem grupy Amica pozostaje minimalizowanie negatywnych skutków pandemii, choć w kolejnych okresach będą one w istotny sposób wpływać na osiągane rezultaty.

Czytaj więcej...
Premiera innowacyjnej szafy

SAMSUNG

Premiera innowacyjnej szafy odświeżającej ubrania

2020-07-06

W maju odbyła się polska premiera szafy AirDresser – innowacyjnego urządzenia z portfolio koreańskiego producenta sprzętu RTV i AGD. Przy opracowywaniu tego modelu firma Samsung wykorzystała doświadczenie zdobyte podczas projektowania innych urządzeń wyposażonych w rozwiązania działające w oparciu o parę.

Czytaj więcej...
Premiera telewizorów

TCL

Premiera telewizorów TCL QLED C71 i C81

2020-06-25

Wiosenna konferencja firmy TCL poświęcona była premierze telewizorów z serii C71 i C81 z wyświetlaczami QLED i wyposażeniem zaliczanym do wyższej półki. Była prowadzona po raz pierwszy online ze względu na pandemię koronawirusa. Pytania dziennikarze zadawali na czacie.

Czytaj więcej...
Telewizory LG OLED

LG

Telewizory LG OLED i NanoCell 2020

2020-06-16

Na konferencji online przedstawiono telewizory z wyświetlaczami OLED i NanoCell. Ich parametry i funkcje powodują, że dobrze się sprawdzą, jako monitory do gier, galeria obrazów i do zarządzania inteligentnym domem.

Czytaj więcej...
Telewizory QLED 2020

SAMSUNG

Telewizory QLED 2020 debiutują w Polsce

2020-05-26

Tegoroczna linia QLED obejmuje dwa serie QLED 8K i aż pięć QLED 4K. Na prezentacji online poznaliśmy zalety najnowszych rozwiązania technicznych i atrakcyjne funkcje w najlepszych telewizorach z wyświetlaczami QLED marki Samsung.

Czytaj więcej...
Telewizory QLED C71 i C81

TCL

Telewizory QLED C71 i C81 premiera

2020-05-07

Wiosenna konferencja firmy TCL poświęcona była premierze telewizorów z serii C71 i C81 z wyświetlaczami QLED i wyposażeniem zaliczanym do wyższej półki. Była prowadzona po raz pierwszy online ze względu na pandemię koronawirusa. Pytania dziennikarze zadawali na czacie.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket