Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Akcja promocyjna

MIO

Akcja promocyjna #oMioj Ryzyko

2020-06-26

Z początkiem czerwca ruszyła akcja „#oMioj Ryzyko – nawiguj bezpiecznie do celu”, w ramach której Mio Polska obniża ceny swoich najpopularniejszych nawigacji.

Czytaj więcej...
Zestawy stereo

POLPAK POLAND

Zestawy stereo w promocyjnych cenach

2020-06-25

Firma Polpak Poland ogłosiła akcję promocyjną, w której możemy stworzyć swój wymarzony zestaw stereofoniczny w oparciu o jeden z trzech modeli amplitunerów marki Anthem z serii MRX. W akcji promocyjnej są one dostępne w zestawie z bestsellerowymi kolumnami marki Paradigm, pozwalającymi na osiągnięcie wyjątkowego brzmienia.

Czytaj więcej...
Atrakcyjna oferta

TAGA HARMONY

Atrakcyjna oferta na stereo z lampami

2020-06-25

Dla wszystkich poszukujących budżetowego systemu stereofonicznego oraz tych, którzy doceniają łączność bezprzewodową TAGA Harmony przygotowała zestaw kolumn Platinum S-40 v.2 ze wzmacniaczem hybrydowym HTA-25B w atrakcyjnej cenie.

Czytaj więcej...
Home Connect

SIEMENS

Home Connect i loteria z nagrodami

2020-04-01

Firma Siemens zorganizowała dla klientów loterię promocyjną, w której do wygrania są karty podarunkowe Netflix oraz hulajnogi elektryczne. Loteria trwa od 1 lutego do 31 grudnia 2020 r.

Czytaj więcej...
Loteria MyBosch

BOSCH

Loteria MyBosch

2020-03-05

Firma Bosch zorganizowała dla klientów loterię promocyjną, w której co miesiąc do wygrania jest 1500 zł. Wystarczy zarejestrować zakupione urządzenie w serwisie internetowym MyBosch.

Czytaj więcej...
Canal+ i Netflix

PLATFORMA CANAL+

Canal+ i Netflix

2020-02-10

Wspólna oferta Canal+ i Netflixa łączy w ramach jednego pakietu dostęp do najlepszych seriali i filmów, sportu na żywo, produkcji własnych Canal+ i Netflixa, polskich i międzynarodowych hitów prosto z kina oraz techniki 4K.

Czytaj więcej...
Wielkie święto programu smartDOM

CYFROWY POLSAT

Wielkie święto programu smartDOM

2020-02-10

Już 2 miliony klientów korzysta z 6 milionów usług Plusa i Cyfrowego Polsatu! Blisko sześć lat po uruchomieniu smartDOM jest największym w Polsce programem oferującym usługi łączone dla domu i rodziny.

Czytaj więcej...
„Canal+Netflix”

PLATFORMA CANAL+

„Canal+Netflix” w jednym pakiecie

2019-12-02

Platforma Canal+ zwiększa ofertę filmów VoD dla swoich klientów o dostęp do serwisu Netflix przygotowując atrakcyjną promocję.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket