Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

GORENJE

Suszarka bębnowa MAD830

Suszarka bębnowa

W ofercie suszarek bębnowych marki Gorenje dostępny jest innowacyjny model MAD830, w którym zastosowano m.in. technikę jonizacji IonTech oraz cichy i energooszczędny silnik inwerterowy PowerDrive.

Powietrze pełne jonów o ładunku ujemnym suszy pranie, znacznie redukując gniecenie się ubrań. Jonizator tworzy środowisko wolne od większości alergenów, pozostałości dymu i pyłków kwiatowych, a także ładunków elektrostatycznych nagromadzonych w czasie suszenia. Dzięki temu ubrania łatwiej się prasują i pachną świeżo. Mniej zagnieceń zapewnia także bęben suszarki WaveActive. Jest on wykonany ze stali nierdzewnej o unikalnym falistym wzorze, który sprzyja zmiękczaniu włókien, niezależnie od rodzaju suszonych tkanin. Nawet największe tkaniny będą miękkie, równomiernie wysuszone i mniej pogniecione po wyjęciu z suszarki dzięki opatentowanemu dwukierunkowemu systemowi nawiewu powietrza TwinAir.

W modelu MAD830 dostępny jest specjalny program IonRefresh, który pozwala na szybkie odświeżenie ubrań z wykorzystaniem jonów. Dzięki niemu ubrania będą gotowe do założenia po zaledwie 30 min, niemal tak świeże, jak po upraniu. Intuicyjną obsługę dostępnych parametrów i programów suszenia zapewnia łatwy w użyciu interfejs z centralnie umieszczonym pokrętłem JoggerDial. Pozwala to na uruchomienie suszenia w trzech prostych krokach: włączenie suszarki, wybór programu i wciśnięcie przycisku uruchamiającego, bez wyboru dodatkowych funkcji i ustawień, które, w razie potrzeby, są jednak dostępne na dużym wyświetlaczu. Użytkownik może również dostosowywać programy suszenia do własnych potrzeb. Dostępna jest też funkcja opóźnienia startu. Szklane drzwiczki pozwalają kontrolować proces suszenia, a system FiltrationSupreme zapewnia doskonałą filtrację bez ograniczania przepływu powietrza. Opatentowane rozwiązanie wrzutowe umożliwia łatwe czyszczenie, a opcjonalne oświetlenie wnętrza jeszcze bardziej zwiększa widoczność.

Model MAD830 ma 8-kilogramowy wsad i charakteryzuje się klasą efektywności energetycznej A+++. Roczne zużycie energii to 176,5 kWh, a poziom hałasu wytwarzany podczas pracy urządzenia wynosi 65 dB(A) re 1pW.

Klasa kondensacji suszarki Gorenje to A. W każdym cyklu suszenia kondensuje ona aż 90 proc. wilgoci z prania, zapewniając całkowicie suche ubrania i eliminując wszelkie problemy związane z nadmiarem wilgoci w domu. Oznacza to, że do otoczenia zostaje rocznie uwolnionych o 55 l wody mniej w porównaniu z suszarkami bębnowymi o klasie efektywności kondensacji B.

Suszarka została wyposażona w wąż AutoDrain. Dzięki temu można podłączyć ją do odpływu, aby oszczędzić sobie kłopotów z koniecznością ręcznego opróżniania zbiornika kondensatu.

Suszarka bębnowa
Suszarka bębnowa
2020-04-03

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket