Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

SAMSUNG

Pralki Samsunga najchętniej wybierane w 2019 r.

Pralki Samsunga

Pralki marki Samsung to kolejne po lodówkach, urządzenia AGD koreańskiej firmy, które podbiły serca Polaków. Samsung został liderem tej kategorii na polskim rynku według sprzedaży w 2019 r.

Nie wszyscy mają czas na codzienne porządki i czekanie, aż pralka skończy pełny cykl. Dlatego Samsung stworzył linię pralek Quick Drive. Są one wyposażone w rozwiązania techniczne, dzięki którym cykl prania może być krótszy nawet o połowę. W dodatku pralką można sterować za pomocą aplikacji Smart Things praktycznie z dowolnego miejsca, bez względu na to, czy będzie to kanapa w salonie, czy kawiarnia.

Wśród unikalnych rozwiązań stosowanych w pralkach Samsunga na uwagę zasługuje także Add Wash. To dodatkowe drzwi, które umożliwiają dorzucenie ubrań do pralki na dowolnym etapie cyklu (jeśli temperatura wewnątrz bębna nie przekracza 50 °C). Są one na tyle duże, że z łatwością dorzucimy do pralki spodnie czy koszulę.

Kolejne rozwiązanie, które docenią zwłaszcza właściciele ubrań z delikatnych tkanin, to EcoBubble. Technika ta umożliwia skuteczne pranie w niskich temperaturach. Jak to działa? Aktywna piana powstająca z połączenia detergentu, powietrza i wody wnika w głąb tkaniny, zmniejszając ryzyko uszkodzenia delikatnych włókien i utraty koloru. Dodatkową korzyścią jest mniejsze zużycie energii elektrycznej. Pralka z techniką EcoBubble to zatem doskonała propozycja dla tych, którzy chcą dokonywać świadomych wyborów i mieć wpływ na środowisko.

Unikalne rozwiązania techniczne w pralkach Samsunga wyróżniają urządzenia koreańskiej firmy na rynku. Ułatwiające codzienne obowiązki i wpływające na ich efektywność urządzenia stają się coraz bardziej pożądane w polskich gospodarstwach domowych, czego dowodem jest pozycja lidera firmy Samsung w kolejnej po chłodziarkozamrażarkach kategorii produktowej.

2020-03-30

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket