Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

PRO

Poziomnice z serii Pro900 Heavy Duty

Poziomnice z serii

W codziennym użytkowaniu wykonawców wszelkiego rodzaju prac poziomnica jest sprzętem praktycznie niezbędnym. Powinna oferować pewność pomiaru oraz dużą trwałość, tak jak nowa propozycja marki PRO – seria PRO900 Heavy Duty.

Została zaprojektowana z myślą o wymagających profesjonalistach. Trzykomorowy profil poziomnicy gwarantuje odporność na uszkodzenia mechaniczne, odkształcenia i został wykonany z wysokiej klasy aluminium. Frezowana powierzchnia zapewnia doskonały kontakt z podłożem, a stopery antypoślizgowe stabilny pomiar podczas wykonywania pracy. PRO900 Heavy Duty ma libelle wykonane z najlepszej jakości szkła akrylowego, odporne na uderzenia i promieniowanie UV oraz dające gwarancję łatwego odczytu. Rozwiązanie to nosi nazwę ERS+ (Easy Reading System Plus) i oznacza zastosowanie m.in. większej komory libelli oraz soczewki o dużym powiększeniu.

Ma to szczególne znaczenie podczas wykonywania prac w miejscach o ograniczonej widoczności, przy słabym oświetleniu. Użytkownik może łatwiej wykonać pomiar bez konieczności wspomagania się dodatkowymi źródłami światła. Potwierdzeniem najlepszej jakości zastosowanych rozwiązań jest również okres gwarancji na libelle, wynoszący 10 lat.

Oprócz dokładności pomiaru wynoszącej 0,5 mm/m producent nie zapomniał o ergonomii pracy. Stąd obecność wygodnych uchwytów schowanych w profilu, które w codziennym użytkowaniu znacznie zwiększają wygodę. Ergonomię pracy poprawia również zastosowanie dwóch libelli dla pomiaru pionowego. Poziomnica została wyposażona w zdejmowaną nasadkę wykonaną z bardzo dobrej jakości elastomeru amortyzującego siłę uderzenia w razie pionowego upadku urządzenia. Dużą zaletą jest również brak ostrych powierzchni. Znacznie ułatwia to pozbywanie się wszelkich zanieczyszczeń z przyrządu. Poziomnice z serii PRO900 Heavy Duty dostępne są w wariantach o długości: 80, 100, 120, 150, 180 oraz 200 cm. Co dla wielu może być istotne, przyrząd został wyprodukowany w Polsce.

Poziomnice z serii
2020-02-25

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket