Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

WERA

Zestaw 8100 SB VDE 1 z grzechotką VDE

Oferowany przez markę Wera zestaw narzędzi w niezwykle kompaktowej formie zamyka wszystkie niezbędne w codziennej pracy akcesoria.

Podstawę zestawu stanowi grzechotka 8007 B VDE. Jej zwarta konstrukcja ułatwia pracę w trudno dostępnych miejscach, a drobna podziałka z 80 zębami zapewnia niewielki kąt pracy, wynoszący zaledwie 4,5°. Przełącznik umożliwia wygodną zmianę kierunku obrotu. Zatrzask kulowy gwarantuje pewne osadzenie kluczy nasadowych oraz osprzętu, a tym samym bezpieczeństwo pracy. W zestawie z grzechotką znajdziemy także 14 wymiennych końcówek klucza nasadowego w rozmiarze od 6 do 19 oraz dwie przedłużki Zyklop – długą (166 mm) i krótką (91 mm). Wszystkie elementy zestawu zapewniają podwyższony poziom bezpieczeństwa dzięki warstwie izolacyjnej. Izolacja jest zgodna z normą IEC 60900 i była testowana pod napięciem 10 000 V. Gwarantuje to bezpieczeństwo pracy pod napięciem 1000 V.

Całość jest dostarczana w etui tekstylnym o bardzo dużej wytrzymałości i trwałości. Może ono być ustawione pionowo, co ułatwia przechowywanie na półce warsztatowej. Jest kompatybilne z systemem Wera 2go. Tkanina tekstylna na stronie zewnętrznej chroni powierzchnie narażone na zarysowania. Małe rozmiary i niewielka masa zapewniają dużą mobilność. Poszczególne elementy zestawu są również dostępne w ofercie indywidualnej.

Zestaw 8100 SB VDE 1
Zestaw 8100 SB VDE 1
2020-02-25

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket