Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

PROLINE

Z tytułem „Top Marka 2019”

Z tytułem

Marka Proline została uroczyście przyjęta do elitarnego grona marek, którego członkowie rokrocznie – mimo zmieniających się trendów rynkowych – utrzymują czołową pozycję w plebiscycie „Laur Konsumenta”.

Została wyróżniona przez organizatora programu „Laur Konsumenta” przyznaniem godła „Top Marka”. Tym prestiżowym znakiem mogą się pochwalić marki o szczególnej pozycji – niekwestionowani liderzy w swojej kategorii. Ostatecznej oceny pozycji marki wśród konkurencyjnych firm dokonuje komisja konkursowa. Podstawą analizy są popularność oraz głosy przyznawane przez klientów w tym plebiscycie.

Odznaczenie marki Proline tytułem „Top Marka” potwierdza jej dużą rozpoznawalność i wartość wśród finalnych użytkowników narzędzi. – To kolejna nagroda przyznana marce Proline. Potwierdza ona jej pozycję na rynku i daje nam ona wiele satysfakcji, ponieważ jest dowodem na to, że reprezentowane przez Proline wartości idealnie wpisują się w oczekiwania osób, które naszymi narzędziami pracują. Od chwili wprowadzenia pierwszego produktu Proline na rynek intensywnie pracujemy nad rozwiązaniami wpływającymi na wysoką użyteczność naszych produktów: wprowadzamy modyfikacje, zmieniamy technologie, stale poszukujemy rozwiązań odpowiadającym wymaganiom klienta XXI wieku. Godło „Top Marka” zmotywuje nas do jeszcze cięższej pracy nad poszukiwaniem nowych, innowacyjnych rozwiązań technologicznych oraz dalszych działań na rzecz zwiększenia jakości naszych produktów – powiedziała w czasie ceremonii wręczenia godła Joanna Woźniak, dyrektor marketingu Profix Sp. z o.o.

Powszechnie wiadomo, że sukces każdej firmy zależy od bardzo wielu czynników: innowacyjności, wytrwałości w realizacji ambitnych celów, a także doskonałej znajomości rynku, jego odbiorców oraz zasad działania. Niezależnie od obranych priorytetów w centrum zainteresowania firmy Profix zawsze znajduje się klient i jego oczekiwania oraz preferencje w doborze odpowiedniej oferty.

2020-02-25

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket