Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

JVC

Telewizor UHD LT-58VA6900P

Telewizor UHD LT-58VA6900P

Marka JVC powiększyła ofertę o podstawowe modele z serii VA6900P z systemem android TV o przekątnych 43, 55 i rzadko spotykaną 58 cali.

Największy z telewizorów – LT-58VA6900P ma kilka układów poprawy jakości obrazu. W technice Super Resolution specjalny algorytm analizuje szczegóły, kontury i rozdzielczość obrazu. Aby zwiększyć ostrość, skutecznie likwiduje artefakty, gdy oglądamy materiały wideo w rozdzielczości, mniejszej niż 4K, np. sygnał telewizji naziemnej, kablowej czy satelitarnej oraz programy VOD. Micro Dimming z kolei znacznie poprawia kontrast i rozpiętość tonalną obrazów w wymagających, dynamicznych scenach.

Wyświetla głębszą czerń i jaśniejszą biel, dbając o optymalny kontrast i czystość obrazu. Podstawowe parametry obrazu są następujące: jasność 350 cd/m2, kontrast 5000:1, czas reakcji matrycy 8 ms. Jest także funkcja HDR.

Można dołączyć smartfon do telewizora łączem Miracast, jest łącze Bluetooth. Dekodowany jest dźwięk Dolby Audio i DTS HD.

Moc głośników wynosi 20 W. Telewizor LT- -58VA6900P działa pod najnowszą wersją systemu Android TV 9.0 (Pie). Funkcja Google Play zapewnia dostęp do bazy 4000 aplikacji z grami, filmami i muzyką. Przy tak bogatej ofercie nieoceniona jest funkcja wyszukiwania głosowego. Asystent Google odpowie na pytania użytkownika i ułatwi planowanie oraz wykonywanie codziennych zadań, a także zarządzanie domem. Potrafizamienić głos na tekst i wyszuka pożądany materiał. Tym, co dodatkowo wpływa na atrakcyjność tego telewizora, jest niebanalny design: minimalistyczna konstrukcja, lekka metalowa podstawa. Telewizor jest dostępny w sklepach sieci Media Expert w cenie 2199 zł.

2020-02-25

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket