Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

BOSCH

Chłodziarkozamrażarka KGN39MBER

Chłodziarkozamrażarka

FreshSense i komora z techniką VitaFresh

W chłodziarkozamrażarkach stosowane są rozmaite systemy i rozwiązania, które pozwalają dłużej przechowywać żywność. W modelach marki Bosch wykorzystywane są m.in. czujniki FreshSense i komora VitaFresh. Rozwiązania te dostępne są w wolnostojącym modelu KGN39MBER.

FreshSense to technika wykorzystująca czujniki stale monitorujące temperaturę wewnątrz i na zewnątrz chłodziarki i zamrażarki. Umożliwiają one utrzymanie temperatury wewnątrz urządzenia na stałym poziomie niezależnie od tego, jaka temperatura panuje na zewnątrz chłodziarkozamrażarki.

Drugie ze wspomnianych rozwiązań, czyli VitaFresh, to specjalne komory, dzięki którym produkty mogą zachować świeżość i składniki odżywcze na dłużej. W modelu KGN39MBER dostępne są łącznie 3 szuflady z techniką VitaFresh. Dwie mniejsze, przeznaczone do przechowywania ryb i mięsa, mają regulację temperatury. Trzecia, duża szuflada ma natomiast regulację wilgotności i doskonale nadaje się do przechowywania warzyw i owoców, zachowując bogactwo witamin i ich świeżość na dłużej. O równomierne rozprowadzanie powietrza dba z kolei system MultiAirflow, wspomagany wentylatorem. Minimalizuje to wahania temperatury i skraca czas chłodzenia. W modelu KGN39MBER dostępna jest też funkcja superchłodzenia – Super- Cooling. Po jej uruchomieniu temperatura wewnątrz lodówki jest obniżana na krótki czas (maksymalnie do 2 °C). Wszystko po to, aby świeże produkty mogły być przechowywane w odpowiedniej temperaturze. Funkcja ta wyłącza się automatycznie po ok. 6 godzinach, co zapobiega nadmiernemu zużyciu energii.

We wnętrzu chłodziarki zastosowano oświetlenie LED oraz 5 szklanych półek, w tym 4 wykorzystujące rozwiązanie EasyAcces. Jest to mechanizm pozwalający na swobodne wysuwanie półek, ułatwiający dostęp do przechowywanych na nich produktów. 3 półki mają ponadto regulację wysokości. Na drzwiach znajdują się 4 kolejne półki, w tym jedna zamykana, np. na masło lub sery. Pojemność chłodziarki i zamrażarki to odpowiednio 279 i 87 l. Zdolność zamrażania wynosi 14 kg/24 godz., a zdolność przechowywania, np. w wypadku awarii zasilania, wynosi 16 godz. Model KGN- 39MIDA jest wyjątkowo cichy. Poziom hałasu wytwarzanego przez urządzenie nie powinien przekraczać 39 dB(A). Klasa efektywności energetycznej to A++. Roczne zużycie energii nie powinno przekraczać 273 kWh. W komplecie z chłodziarkozamrażarką znajdują się 3 pojemniki na jajka oraz jeden pojemnik na kostki lodu.

Chłodziarkozamrażarka
Chłodziarkozamrażarka
2020-01-07

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket