Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

SAMSUNG

Oczyszczacz powietrza AX60R5080WD

Oczyszczacz powietrza

Czyste powietrze w domu

Zwłaszcza zimą, w trakcie sezonu grzewczego, niezwykle istotne jest to, aby zadbać o jakość powietrza w domu. W tym celu niezbędny jest oczyszczacz. Firma Samsung rekomenduje model AX60R5080WD do pomieszczeń o powierzchni ok. 60 m2.

Przedni wlot urządzenia z łatwością wciąga powietrze, a potężny wentylator szybko rozprzestrzenia je oczyszczone w różnych kierunkach za sprawą trójstronnego przepływu. W rezultacie powietrze oczyszczane jest szybciej i dociera dalej, zapewniając wartość CADR na poziomie 467 m3/h. Producent nie zapominał o skutecznym trójstopniowym systemie filtracji. Składają się na niego filtr wstępny, który wyłapuje większe cząsteczki kurzu, filtr dezodoryzujący z aktywnym węglem, usuwający szkodliwe gazy, oraz niezwykle precyzyjny filtr HEPA, usuwający do 99,97 proc. cząsteczek pyłu o wielkości 0,3 µm.

Laserowy czujnik stężenia pyłu wykrywa cząsteczki o wielkości mniejszej niż 1,0 µm, jak również zanieczyszczenia w formie gazów. Numeryczny wyświetlacz przedstawia dokładny poziom zanieczyszczenia cząsteczkami o wielkościach PM 1,0/2,5/10. Jakość powietrza prezentowana jest również 4 kolorami – niebieski oznacza, że powietrze jest czyste, a czerwony jego najgorszą jakość.

Tryb automatyczny wyczuwa poziom zanieczyszczenia i automatycznie dostosowuje do niego moc i prędkość pracy wentylatora. W ten sposób redukuje zużycie prądu. W trybie nocnym wyświetlacz oczyszczacza jest wyłączony, a poziom natężenia dźwięku wynosi tylko 20 dB.

Oczyszczacz można łatwo transportować dzięki wygodnym kółkom umieszczonym w podstawie. Jako że są zakryte obudową, nie psują one wzornictwa urządzenia. O jakość powietrza możemy dbać z dowolnego miejsca dzięki aplikacji Smart Things, która umożliwia zdalną kontrolę nad oczyszczaczem. Przy pomocy dotyku lub komend głosowych można włączyć bądź wyłączyć urządzenie, sprawdzić jakość powietrza, sterować innymi funkcjami i monitorować stan filtra.

Oczyszczacz powietrza
Oczyszczacz powietrza
2019-12-03

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket