Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

CERAMIKA PARADYŻ

Jubileusz 30-lecia

Jubileusz

Dla lidera polskiej branży ceramicznej rok 2019 jest rokiem szczególnym. 30 lat temu spisano umowę spółki, dając tym samym początek Ceramice Paradyż. Przez lata wolnorynkowej gospodarki w Polsce rodzinna firma rozrosła się do rangi poważnego gracza na rynku krajowym i europejskim.

Na początku lat 90. XX stulecia w Polsce zapotrzebowanie na materiały wykończeniowe było bardzo duże, choć osoby kupujące płytki ceramiczne jeszcze nie interesowały się wzornictwem czy szczegółowymi parametrami technicznymi. Ceramika Paradyż szybko postawiła jednak na innowacyjność, jakość i wyjątkowe wzornictwo, przez co konsekwentnie zbudowała silną, rozpoznawalną markę. Dziś jest to nadal polska, rodzinna firma, która sprawnie przeszła proces zmiany pokoleniowej. Przedsiębiorstwem zarządzają Adam i Anna Tępińscy, dzieci współwłaściciela i współzałożyciela firmy – Stanisława Tępińskiego.

Dzięki zaufaniu naszych klientów i wspólnemu wysiłkowi wszystkich pracowników przez trzy dekady napisaliśmy piękną historię. W roku jubileuszowym nie zamierzamy jednak tylko wspominać i świętować największych sukcesów. Z nadzieją patrzymy w przyszłość i bierzemy to za dobry punkt wyjścia do rozwoju marki przez kolejne dziesięciolecia. Jako aktywna i nowoczesna firma chcemy nadal napędzać polskie wzornictwo i inspirować do tworzenia pięknych, stylowych wnętrz – powiedział Adam Tępiński, prezes zarządu Ceramiki Paradyż.

Ceramika Paradyż jest laureatem najbardziej prestiżowych nagród w dziedzinie wzornictwa przemysłowego. Przez lata jako pierwsza zapewniła klientom m.in. prasowane mozaiki, gresy szkliwione czy ceramiczne płytki z półpolerowaną powierzchnią. Również obecne kolekcje Ceramiki Paradyż odpowiadają na potrzeby zwolenników każdego stylu – od skandynawskiego minimalizmu, przez ponadczasowy modernizm, aż po wystawny, biżuteryjny eklektyzm.

2019-10-28

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket