Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

HIKOKI

Pilarka akumulatorowa CS3630DA

Pilarka akumulatorowa

Multi Volt w ogrodzie

Oferta innowacyjnych elektronarzędzi akumulatorowych Multi Volt cały czas rośnie. Ty razem Hikoki powiększa ją o pilarkę łańcuchową, która znakomicie uzupełnia gamę dostępnych już elektronarzędzi budowlanych i rzemieślniczych.

Pilarka została wyposażona w wziernik oleju (przezroczyste okno zbiornika oleju) z podświetleniem (aby można było łatwo sprawdzić ilość pozostałego oleju do smarowania prowadnicy). Pojemność zbiornika oleju łańcucha to 80 ml. Producent zastosował ergonomiczny uchwyt z przodu i miękki uchwyt z tyłu, co pozwala na cięcie w dowolnej pozycji roboczej, oraz dodatkowe diody LED, które doświetlają miejsce cięcia. System regulacji łańcucha do obsługi nie wymaga zastosowania żadnych narzędzi. Pilarkę wyposażono również w mechaniczny hamulec zwrotny. Podziałka łańcucha to 3/8 cala, a długość prowadnicy wynosi 300 mm, bez obciążenia łańcuch porusza się z szybkością 8,3 m/s.

Wraz z podłączonym akumulatorem BSL36A18 masa pilarki to 4,3 kg. Zastosowanie tego typu ogniwa pozwala na wykonanie nawet 190 cięć drewna cedrowego w rozmiarze kwadratu o boku 50 mm. Całkowita długość pilarki wynosi 599 mm. Pilarka jest zasilana napięciem 36 V i wykorzystuje dwunapięciowe akumulatory z linii Multi Volt – BSL36A18 i BSL36B18, które dla tej wartości napięcia oferują pojemność odpowiednio 2,5 oraz 4 Ah. Tak duże napięcie zasilające pozwala elektronarzędziom systemu Multi Volt oferować moc ponad 1000 W, porównywalną z elektronarzędziami zasilanymi sieciowo. Pod względem gabarytów akumulatory odpowiadają tym stosowanym w kompaktowych elektronarzędziach 18 V. Zostały także wyposażone w czytelny, czteropoziomowy wskaźnik naładowania. Zastosowanie szybkiej ładowarki Hikoki UC18YSL3 pozwala naładować akumulator BSL36A18 w 32 min.

Pilarka łańcuchowa CS3630DA dostarczana jest w konfiguracji W4Z, czyli tzw. zerowej. Oznacza to, że w zestawie znajdziemy samo elektronarzędzie, bez akcesoriów. Stanowi to atrakcyjną propozycję dla klientów, którzy już posiadają bazę elektronarzędzi i akumulatorów systemu Multi Volt.

Pilarka akumulatorowa
2019-09-26

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket