Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

WARSAW HOME

Targi już na początku października

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja targów wyposażenia wnętrz „Warsaw Home”. W tym roku impreza odbędzie się w dniach od 3 do 6 października, oczywiście, w Ptak Warsaw Expo.

Po raz kolejny Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe Ptak Warsaw Expo na 4 dni stanie się miejscem spotkania przedstawicieli najbardziej prestiżowych firm i marek wnętrzarskich oraz kreatorów designu z Polski i zagranicy.

Impreza ponownie będzie połączona z „Poland Design Festival”. Wydarzenie to dostarczy nam wyjątkowych inspiracji związanych z aranżacją wnętrz. „Poland Design Festival” to także miejsce, w którym młodzi designerzy, projektanci oraz biura projektowe mają okazję do zademonstrowania swoich usług i produktów wszystkim odwiedzającym. Można tutaj zobaczyć m.in. designerskie meble, dekoracje, akcesoria, upominki, modę i biżuterię.

Pierwsza edycja „Warsaw Home” odbyła się w październiku 2016 r. Od tego czasu targi zyskały ogromną popularność, zarówno wśród wystawców, jak i odwiedzających. Obecnie „Warsaw Home” to jedna z największych platform biznesowych w tym rejonie Europy. W dni biznesowe (3 i 4 października) organizatorzy zapraszają przede wszystkim przedstawicieli branży, zaś w weekend (5 i 6 października) wszystkich zainteresowanych – zarówno klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Więcej informacji o wydarzeniu na stronie internetowej warsawhome.eu.

Targi już na początku października
2019-08-29

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket