Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

GALICJA TOMASZEK

Zaprasza na wrześniowe Max Expo

Zaprasza na wrześniowe Max Expo

Znamy datę kolejnej, 5. już edycji targów Max Expo. W tym roku impreza, organizowana jak zwykle na wielką skalę i z olbrzymim rozmachem, odbędzie się w dniach od 13 do 15 września. Targi ponownie zagoszczą w malowniczo położonym hotelu Gołębiewski w Karpaczu.

Trzydniowe wydarzenie po raz trzeci w swojej historii połączy w jedną całość dwie sieci handlowe należące do Galicji Tomaszek – Max Elektro i Max Kuchnie. Wystawcy będą mieli do dyspozycji łącznie ponad 3000 m2 powierzchni wystawienniczej na prezentację swojej oferty. Ekspozycja produktów ze względu na dużą liczbę stoisk zostanie zorganizowana, podobnie jak w ubiegłym roku, na hotelowym parkingu podziemnym. W otoczeniu industrialnych ścian oraz surowego i tak modnego dzisiaj betonu dostawcy po raz kolejny fantastycznie wkomponują tam swoje produkty, wykorzystując surowe otoczenie oraz grę świateł i tworząc ze swoich stoisk niejednokrotnie małe dzieła sztuki. Z pewnością nie zabraknie również ciekawych i inspirujących prelekcji oraz muzycznych akcentów. Tym razem o muzyczną ucztę zadba charyzmatyczna gwiazda polskiej sceny – Margaret.

Max Expo to jedno z największych w Polsce wydarzeń w branży kuchennej, sprzętu AGD, RTV i IT. Jest ono świetną okazją nie tylko do zademonstrowania najnowszych produktów i usług, ale też do rozmów i spotkań biznesowych na temat aktualnych trendów rynkowych czy kierunku rozwoju sektorów RTV, AGD, multimediów oraz sektora meblowego i usługowego. Na ubiegłorocznej edycji zjawiło się ponad 1300 gości i ponad 80 wystawców, a zarazem kontrahentów Galicji Tomaszek. Tegoroczna impreza z pewnością pobije ten rekordowy wynik.

„InfoMarket” po raz kolejny objął to wydarzenie patronatem medialnym. Więcej informacji na temat nadchodzących targów już wkrótce w kolejnych wydaniach naszego magazynu, a także na stronie internetowej maxexpo.pl.

Zaprasza na wrześniowe Max Expo
2019-07-01

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket