Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

SHARP

Sharp odświeża serie A3 Advanced i Essentials...

Sharp odświeża serie A3 Advanced i Essentials...

...czterema nowymi, kolorowymi urządzeniami wielofunkcyjnymi do druku wysokonakładowego. Nowe modele, stworzone z myślą o dynamicznych firmach i grupach roboczych, dołączają do oferty kolorowych urządzeń Sharp, zapewniających najnowocześniejsze zabezpieczenia i lepszą integrację z chmurą.

Firma Sharp ogłosiła dodanie czterech nowych, szybkich modeli do oferty kolorowych urządzeń serii Advanced i Essentials. Po uzupełnieniu rodzina produktów zawiera 14 modeli o szybkości drukowania od 26 do 60 stron na minutę. Nowe modele (MX-5051, MX-6051, MX-5071, MX-6071), stworzone z myślą o dynamicznych firmach i grupach roboczych, posiadają nagradzane, łatwe w użyciu ekrany dotykowe Sharp, wspólne dla wszystkich urządzeń serii MX, a także nowe funkcje ochrony danych oraz integracji z chmurą.

Nowe kolorowe urządzenia Advanced i Essentials oferują wydajne zabezpieczenia, w tym funkcje zapobiegania atakom mikrooprogramowania i autoprzywracania, które mogą wykryć nieautoryzowane zmiany w ustawieniach urządzenia i przywrócić je do pierwotnego stanu. Funkcja sporządzania listy aplikacji chroni system i pamięć urządzenia przed złośliwym oprogramowaniem. Dodatkowo administratorzy mogą centralnie zarządzać sprzętem za pomocą procedury Active Directory® Group Policy.

Kolejną zaletą nowych kolorowych modeli jest łatwa integracja z nowoczesnym, zintegrowanym z siecią miejscem pracy oraz zapewnianie szybkiego dostępu do rozwijanej listy usług w chmurze, obejmującej serwisy Box i Dropbox.

Uwzględnienie najnowocześniejszej technologii Adobe, Adobe Embedded Print Engine (AEPER), zapewnia użytkownikom większą dokładność i wydajność bezpośredniego drukowania plików PDF z sieci, chmury lub nośnika USB.

Nowe narzędzie Sharp Application Portal pozwala administratorom dodawać nowe opcje łączności z chmurą oraz aplikacje prosto z dotykowego ekranu urządzenia, a także przesyła powiadomienia o aktualizacjach, dzięki czemu funkcje urządzenia są usprawniane na bieżąco. Nowe modele są również wyposażone w funkcje zwiększające produktywność, takie jak możliwość podania nawet 50 kopert ze standardowej szuflady na papier.

– Raporty z ostatnich analiz sugerują, że utrata danych związana z procesem wydruku kosztuje duże firmy około 313 tysięcy funtów rocznie. Właśnie dlatego bezpieczeństwo wciąż pozostaje głównym aspektem opracowywania produktów. Z przyjemnością prezentujemy nową serię szybkich, kolorowych urządzeń wielofunkcyjnych do druku wysokonakładowego, zapewniających nadzwyczajną produktywność, wydajność i łatwość użytkowania bez narażania bezpieczeństwa – komentuje Rachel Dean, Product Business Manager, Sharp Europe.

Następujące cztery modele są już dostępne w sprzedaży u przedstawicieli i partnerów Sharp:

Seria Advanced:

MX-5071 – 50 stron na minutę; zastępuje model MX-5070V

MX-6071 – 60 stron na minutę; zastępuje model MX-6070V

Seria Essential:

MX-5051 – 50 stron na minutę; zastępuje model MX-5050V

MX-6051 – 60 stron na minutę; zastępuje model MX-6050V

Informacje o firmie Sharp można uzyskać na:

www.sharp.pl

www.linkedin.com/company/sharp-eu

Źródło: informacja prasowa

 

2019-06-10

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket