Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

REMINGTON

Golarki foliowe F3, F4 i F5 Style

Golarki foliowe

Komfortowe golenie każdego dnia

Nowe golarki marki Remington łączą w sobie przyjemność użytkowania z dokładnością golenia. Pozwalają przy tym także na łatwą stylizację, aby zachować modny zarost o różnej długości. Są więc idealne dla tych, którzy chcą osiągnąć zadbany wygląd bez problemów i podrażnień związanych z goleniem.

F3 to jeden z trzech modeli z serii Style, przeznaczony dla tych, którzy chcą dokładnie ogolić trudno dostępne miejsca, dzięki podwójnym, niezależnym foliom Flexing Foils, które pomagają dopasować się do konturów twarzy. Z kolei trymer pozwala na dokładną stylizację. C zas pracy w ynosi 40 minut, a o naładowaniu informuje wskaźnik LED. Golarka nadaje się do mycia pod wodą.

Aby zapewnić jeszcze lepszą kontrolę nad stylizacją, modele F4 i F5 Style mają wiele dodatkowych funkcji. Funkcja Constant- Contour i głowica obrotowa pomagają golarce ostrożnie i wydajnie poruszać się w trudno dostępnych miejscach w okolicy podbródka i żuchwy, poprawiając ogólny wygląd skóry bez jej podrażniania. Z kolei mężczyźni, którzy lubią kilkudniowy zarost, mogą użyć stylizatora 3-Day Stubble Styler, który zapewni im efekt artystycznego, kontrolowanego nieładu na brodzie.

Dodatkowymi atutami są też mikrogrzebień i trymer precyzyjny, jako część funkcji ControlCut, dzięki którym stworzyć można ostre, zdefiniowane krawędzie zarostu. Obie golarki są w pełni wodoodporne i można z nich korzystać np. pod prysznicem. Model F4 Style działa na zasilaniu akumulatorowym 45, a F5 Style 50 min. Ten ostatni dodatkowo został wyposażony w nakładkę do przycinania i stylizacji brody. Golarki foliowe Remingtona z linii Style są objęte 2-letnią gwarancją producenta. Po zarejestrowaniu produktu online klient może uzyskać dodatkowy rok gwarancji.

Golarki foliowe
Golarki foliowe
Golarki foliowe
2019-04-29

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket