Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

BOSCH

Generator pary VarioComfort TDI953222V

Generator pary

Prasowanie dla wygodnych

Dla wielu z nas prasowanie nie należy do ulubionych prac domowych. Dlatego warto wybrać żelazko, które łatwo poradzi sobie z usuwaniem zagnieceń z tkanin. Bosch w kompaktowym generatorze pary TDI953222V zastosował innowacyjny system VarioComfort, umożliwiający precyzyjne dobieranie programów dla uzyskania doskonałych rezultatów prasowania.

TDI953222V nie ma standardowego pokrętła wyboru temperatury jak większość żelazek na rynku. Wybór programów prasowania jest w pełni elektroniczny. Wystarczy nacisnąć odpowiedni przycisk i prasować. Jeśli nie wiemy, z jakiego materiału jest wykonana odzież, to przydatna będzie funkcja i-Temp Advanced. Temperatura oraz ilość pary dobrane są tak, by były odpowiednie dla wszystkich rodzajów tkanin. Z jej pomocą można bez obaw wyprasować i delikatną bluzkę, i sztruksowe spodnie.

Przy uporczywych zagnieceniach czy trudnych i łatwo gniotących się materiałach idealnie sprawdza się para, która głęboko wnika w każdy rodzaj tkanin. MotorSteam, czyli wbudowany kompaktowy silnik, wspomaga jej wytwarzanie i sprawia, że wyprasowanie obrusu czy lnianych spodni jest dużo łatwiejs ze. Z pomoc ą przychodzą także specjalne programy, jak wełna/jedwab, bawełna czy właśnie len.

Ci, którym zdarzyło się, że kamień z żelazka pobrudził ich świeżo upraną, gotową do założenia bluzkę, doskonale wiedzą, że program odkamieniania w żelazku to podstawa. Nowy kompaktowy generator pary ma poczwórną funkcję 4 AntiCalc. Obejmuje ona zawór SelfClean, rozwiązanie Calc’nClean, wbudowany system AntiCalc oraz specjalne rozwiązanie do usuwania kamienia. Te cztery funkcje uzupełniają się, aby skutecznie zapobiegać nawarstwianiu się kamienia wewnątrz urządzenia.

Firma Bosch dużą wagę przywiązała także do ergonomii i bezpieczeństwa. Generator pary wyposażony został w wygodny uchwyt oraz przewód o długości 2,5 m. Z kolei dzięki funkcji SensorSteam wytwarzanie pary i ciepła wyłączą się automatycznie, gdy tylko odłożymy żelazko. Po podniesieniu natychmiast wznawia ono pracę.

Generator pary
Generator pary
2019-04-29

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket