Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

TECHNISAT

Nagroda „Red Dot Design Award 2019”

Nagroda

Sonata 1 otrzymuje „Red Dot Design Award 2019”. Odbiornik UHD ze zintegrowanym soundbarem został nagrodzony przez międzynarodowe jury ekspertów za wybitne wzornictwo.

Sonata 1 to połączenie dobrej jakości soundbaru i odbiornika UHD. Sonata 1 odbiera telewizję za pośrednictwem satelity, kabla lub anteny przez potrójny TwinTuner. Jeszcze więcej rozrywki zapewnia zintegrowany moduł cyfrowego radioodbiornika DAB+ i radia internetowego oraz funkcje internetowe i strumieniowe (w sieci domowej lub przez Bluetooth). Zgodnie z mottem „W poszukiwaniu dobrego designu i innowacji” podczas oceny jury przywiązuje wagę do takich kryteriów jak innowacyjność, funkcjonalność, jakość, trwałość i ergonomia.

Jesteśmy zaszczyceni, że Sonata 1 została wyróżniona spośród tak wielu kandydatów. Jest to nagroda nie tylko dla produktu, ale także dla naszych kolegów z centrum badawczo-rozwojowego TechniSat w Dreźnie w Niemczech, a także pracowników zakładu produkcyjnego Schöneck, którzy stworzyli ten wyjątkowy produkt – tak skomentował tę zaszczytną nagrodę Stefan Kön, prezes zarządu TechniSat Digital GmbH.

2019-04-25

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket