Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

LENBROOK INTERNATIONAL

Dołącza do KNX Association

Dołącza do KNX Association

Firma Lenbrook International – właściciel marek Bluesound, PSB Speakers i NAD Electoronics – ogłosiła dołączenie do KNX Association, twórcy i właściciela techniki KNX, która wykorzystywana jest do sterowania „inteligentnym” domem.

KNX to jeden z najpopularniejszych na świecie otwartych standardów zarządzania i kontroli urządzeń i budynków. Jest wynikiem konwergencji kilku protokołów rozwijanych przez kilka organizacji. KNX umożliwia stworzenie systemu „inteligentnego” budynku dzięki integracji sterowania i nadzoru rozmaitych urządzeń, w tym sprzętu audio-wideo, AGD, klimatyzacji, wentylacji, oświetlenia czy sprzętu związanego z bezpieczeństwem domowników.

Ponad 25 modeli dostępnych w portfolio marek należących do Lenbrook International obsługuje innowacyjny system BluOS – niezależną od marki bezprzewodową platformę multiroom audio. Rozwiązanie to wspiera również marka DALI (system Callisto). Od stycznia 2019 r. sprzęt obsługujący platformę BluOS zyskał możliwość współpracy z systemem sterowania głosowego Alexa firmy Amazon.
 

2019-04-03

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket