Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

KAERCHER

Odkurzacz z certyfikatem HACCP!

Odkurzacz z

System HACCP jest obowiązkowym w Polsce standardem zapewnienia bezpieczeństwa żywności w gastronomii innych zakładach wytwarzających żywność. Odkurzacz parowy Kärcher SGV 8/5 spełnia surowe normy obowiązujące w systemie HACCP i został wyróżniony prestiżowym certyfikatem.

Sprawdzi się więc wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z żywnością, czyli w zakładach przetwórczych i szeroko pojmowanej gastronomii. Odkurzacz parowy to unikatowe połączenie zalet dwóch urządzeń: odkurzacza i parownicy. Dzięki temu może on czyścić parowo i odsysać w jednym przejściu roboczym. SGV 8/5 to solidne urządzenie, które sprawdzi się w każdym zadaniu. Jest wyposażone w przełącznik Easy Operation, dzięki czemu jego obsługa jest bardzo łatwa i intuicyjna. Wszystkie opcje wybieramy za pomocą tylko jednego pokrętła, które jest oznakowane kolorem żółtym, dzięki czemu jest doskonale widoczne. Sprzęt ma przydatną funkcję samoczyszczenia, co znacznie zwiększa jego trwałość i pozwala cieszyć się bezawaryjną pracą.

Dzięki opcji zmniejszenia mocy w trybie eco!efficiency, a tym samym zmniejszenia poziomu emitowanego hałasu, SGV 8/5 stanowi również dobry wybór do stref wrażliwych na hałas. Funkcja redukcji mocy w trybie eco!efficiency zapewnia operatorowi możliwość jednoczesnego zmniejszenia zużycia energii, a co za tym idzie – zmniejszenia kosztów. Akcesoria są zawsze pod ręką, ponieważ można je przechowywać na obudowie urządzenia. Urządzenie spełnia rygorystyczne normy HACCP, więc jest godne polecenia każdemu, kto zajmuje się produkcją i sprzedażą żywności.

2019-03-27

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket