Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

SNICKERS WORKWEAR

Kurtka Stretch FlexiWork 1940 i spodnie robocze Stretch FlexiWork+ 6940

Kurtka Stretch FlexiWork 1940

Dla wymagających profesjonalistów

Najnowszy zestaw odzieży roboczej Snickers Workwear przeznaczony jest dla użytkowników, którym zależy na komforcie pracy niezależnie od warunków atmosferycznych.

Kurtka Stretch FlexiWork 1940 została wykonana z elastycznego, 4-stronnie rozciągliwego materiału softshell Schoeller. Charakteryzuje się nowoczesnym wzornictwem dzięki zastosowaniu zaawansowanych tkanin i umieszczeniu na froncie dużych, zapinanych na suwak kieszeni z funkcją wentylacji. Na lewym rękawie znajduje się dodatkowa zapinana kieszeń, a przedłużone plecy, wysoki kołnierz i rękawy zapewniają dodatkową ochronę przed warunkami atmosferycznymi i wiatrem. Producent zastosował praktyczny dwustronny zamek Aquaguard Vislon. W miejscach narażonych na uszkodzenia, takich jak łokcie, wykorzystano wzmocnioną elastyczną tkaninę Armortex. Kurtka jest dostępna w rozmiarach od XS do XXL.

Kurtkę warto uzupełnić o spodnie robocze Stretch FlexiWork+ 6940, które również wykonano z elastycznego materiału softshell Schoeller, chroniącego przed wiatrem. Zaawansowane materiały i innowacyjne funkcje w połączeniu z profilowanym krojem nogawek pozwoliły na stworzenie odzieży spełniającej oczekiwania wymagających fachowców. Dwukierunkowy zamek na nogawkach ułatwia zakładanie i zdejmowanie oraz umożliwia wentylację, a na dole nogawek zastosowano wodoodporną i wytrzymałą trójwarstwową cordurę. Komfortową pracę zapewnia także system pozycjonowania nakolanników KneeGuard z elastycznej tkaniny z dodatkiem włókien kevlarowych, który utrzymuje optymalne położenie nakolanników podczas poruszania się. Zintegrowany, ale odpinany wytrzymały pas z klamrą Duraflex zapewnia dopasowanie i wygodę, a regulowane końce nogawek zwiększają elastyczność. Spodnie wyposażono także w praktyczne, zapinane na suwak tylne kieszenie, worki kieszeniowe wzmocnione wewnątrz kevlarem i elastyczną kieszeń cargo z mocowaniem na identyfikator. Zarówno kurtka, jak i spodnie dostępne są w trzech wersjach kolorystycznych.

Kurtka Stretch FlexiWork 1940
2019-03-22

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket