Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

CUB CADET

Dba o murawę Królewskich

Dba o murawę

Real Madryt liczy na nową flotę kosiarek Cub Cadet Infinicut FL w zakresie optymalizacji stanu murawy i zredukowania potencjalnego negatywnego oddziaływania na środowisko.

Obiekt Ciudad Real Madryt w Hiszpanii zainstalował 22 kosiarki precyzyjne Cub Cadet Infinicut FL do celów konserwacji wszystkich muraw naturalnych i hybrydowych na terenie prestiżowych obiektów szkoleniowych klubu. Dla Paula Burgessa, dyrektora ds. nawierzchni i środowiska, przejście na elektryczny system Infinicut jest dużym krokiem w kierunku osiągnięcia jego osobistego celu: redukcji emisji CO2. Kosiarki Cub Cadet Infinicut FL używane są już od dwóch lat na stadionie Santiago Bernabéu. Najnowsza dostawa spowoduje zwiększenie liczebności floty Realu Madryt do 25 egzemplarzy.

Czujemy się odpowiedzialni za ustanowienie precedensu w zakresie emisji CO2 – mówi Burgess. – Możliwość korzystania z kosiarek z napędem elektrycznym jest dla mnie sprawą dużej wagi i spełnia moje pragnienie korzystania z rozwiązań wykorzystujących czystą energię. Ponadto wydajność i jakość cięcia możliwe do osiągnięcia dzięki tym kosiarkom są doskonałe.

2019-03-21

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket