Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Glebogryzarka spalinowa

FAWORYT PRO

Glebogryzarka spalinowa MRG196LP

2020-03-12

Wydajna glebogryzarka spalinowa to sprzęt niezbędny np. na dużej działce. Dzięki niej szybko spulchnimy glebę i przygotujemy ją np. pod wysiew warzyw w przydomowym ogrodzie.

Czytaj więcej...
Wertykulator spalinowy

FAWORYT

Wertykulator spalinowy GTW40

2020-03-12

Zadbany trawnik to z pewnością powód dumy. Jednak wbrew oczekiwaniom koszenie to niejedyny zabieg pielęgnacyjny, któremu powinien być poddawany.

Czytaj więcej...
Akumulatorowa podkaszarka

KAERCHER

Akumulatorowa podkaszarka LTR 18-25 Battery Set

2020-03-12

Firma Kärcher coraz dynamiczniej rozwija portfolio produktów ogrodowych o urządzenia akumulatorowe. Po takich propozycjach jak dmuchawa do liści czy wyrywak do chwastów przyszedł czas na podkaszarkę LTR 18-25 Battery Set.

Czytaj więcej...
Kosiarka spalinowa z napędem

FAWORYT PRO

Kosiarka spalinowa z napędem MP51 SB

2020-03-11

Kosiarki spalinowe to wciąż popularny wybór wśród konsumentów. Są doceniane za dużą moc i wszechstronność, tak jak nowa propozycja marki Faworyt Pro, oferowana przez firmę Krysiak.

Czytaj więcej...
Skrobaczka akumulatorowa

KAERCHER

Skrobaczka akumulatorowa EDI 4

2020-03-11

Mało jest mniej przyjemnych czynności o poranku niż skrobanie szyb i usuwanie z nich szronu oraz lodu po nocnych przymrozkach. Dlatego Kärcher zaprezentował akumulatorową skrobaczkę do szyb EDI 4.

Czytaj więcej...
Nielimitowana

BOSCH

Nielimitowana wydajność

2020-03-11

Nowy bezprzewodowy odkurzacz marki Bosch jest lekki i poręczny. Cała konstrukcja waży nieco ponad 2 kg, a moduł ręczny zaledwie 1,4 kg.

Czytaj więcej...
Lampa akumulatorowa

SCANGRIP

Lampa akumulatorowa Nova Mini

2020-03-11

Linia Nova marki Scangrip to funkcjonalne i trwałe oświetlenie robocze do zastosowania tam, gdzie niezbędne są wytrzymałość i swoboda pracy. Wzbogaciła się o kompaktowy model – Nova Mini, którego niewielkie wymiary czynią go bardzo wszechstronnym.

Czytaj więcej...
Wiertarkowkrętarka udarowa

MAKITA

Wiertarkowkrętarka udarowa HP0300

2020-03-11

Nie w każdej sytuacji użycie elektronarzędzi akumulatorowych jest niezbędne. W niektórych zastosowaniach dobrze sprawdzą się również modele sieciowe, takie jak wiertarkowkrętarka Makita HP0300.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket