Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Kolejna edycja

TARGI SZTUKI DOSTĘPNEJ

Kolejna edycja już tej jesieni!

2019-10-28

Po sukcesie pierwszych, marcowych Targów Sztuki Dostępnej czas na drugą edycję imprezy. Odbędzie się ona w dniach 16 i 17 listopada 2019 r. Jest to wydarzenie wyjątkowe, uzupełniające ofertę krajowego rynku sztuki i mające na celu promocję sztuki współczesnej, która jest jednocześnie dobra i niedroga.

Czytaj więcej...
Ekspozytor

PYRAMIS

Ekspozytor dla SMK

2019-10-28

Firma Pyramis oferuje stylowy i praktyczny ekspozytor przeznaczony do prezentacji sprzętu w studiach mebli kuchennych. Umożliwia on estetyczne wyeksponowanie trzech zlewozmywaków i jednej baterii.

Czytaj więcej...
Im dalej w przyszłość,

ŁÓDŹ DESIGN FESTIVAL

Im dalej w przyszłość, tym bliżej siebie

2019-10-28

Przez 10 dni zarówno profesjonaliści, jak i goście z całego świata szukali odpowiedzi na hasło przewodnie 13. edycji Łódź Design Festival – „Dobre życie”. Inspirujące wystawy, spotkania, autorskie warsztaty i specjalna edycja Akademii Paradyż dla projektantów spotkały się z żywym zainteresowaniem uczestników, którzy licznie odwiedzili łódzką Fabrykę Sztuki.

Czytaj więcej...
Centrum Domowych Inspiracji

BSH

Centrum Domowych Inspiracji we Wrocławiu

2019-10-28

We Wrocławiu przy ul. Żmigrodzkiej 143 powstało Centrum Domowych Inspiracji, stworzone przez firmę BSH. W tym wyjątkowym showroomie możemy zobaczyć innowacyjne sprzęty gospodarstwa domowego marek Bosch i Siemens.

Czytaj więcej...
Regulacje prawne dotyczące pożyczki

Regulacje prawne dotyczące pożyczki

2019-10-07

Konsumenci często korzystają z pożyczek. Jest to szybki i prosty sposób pozyskania pieniędzy na zakup określonych rzeczy. Na rynku jest bardzo wiele ofert z których konsument może skorzystać. Zawsze jednak trzeba zwrócić szczególną uwagę na treść umowy pożyczki w której określone są warunki na jakich pożyczamy pieniądze.

Czytaj więcej...
System filtracji

AQUAPHOR

System filtracji J.Shmidt 500

2019-10-03

Zaawansowana filtracja w kompaktowej formie

Firma Aquaphor to jeden z liderów rynku urządzeń filtrujących wodę. Systemem filtracji J.Shmidt 500 wychodzi naprzeciw oczekiwaniom osób mobilnych, poszukujących rozwiązania kompaktowego, które można mieć zawsze pod ręką.

Czytaj więcej...
Obowiązek uwidaczniania cen

Obowiązek uwidaczniania cen

2019-09-04

Konsument powinien mieć możliwość zapoznania się z ceną produktu, który chce nabyć. Nie może być tak, że klient szuka sprzedawcy, by zapytać ile dany produkt kosztuje. Ceny powinny być widoczne i wyraźne, przedstawione w taki sposób, aby nie budziły wątpliwości. Jakie obowiązki w tym zakresie ciążą na sprzedawcy? Jakie grożą konsekwencje za ich niewykonanie?

Czytaj więcej...
Domowe sposoby na ratowanie planety

COMITOR

Domowe sposoby na ratowanie planety

2019-08-29

Naukowcy alarmują na temat wzrostu temperatury i zmian klimatycznych. Nie wszyscy zgadzają się z ich zdaniem, jednak o środowisko tak czy inaczej warto się zatroszczyć. Podobnie jak o swój dom. Ziemia przecież właśnie nim jest. Rozwiązania proekologiczne oferuje także firma Comitor, dystrybutor sprzętu marki Blanco.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket