Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Nagrodzony

THOMAS

Nagrodzony „Plus X Award”

2020-01-02

Niemiecki producent odkurzaczy po raz kolejny został doceniony za innowacyjność i jakość produktów. Linia Thomas Cycloon Hybrid zdobyła wyróżnienie „Plus X Award”.

Czytaj więcej...
Rozpoczął produkcję w Malezji

iROBOT

Rozpoczął produkcję w Malezji

2019-12-31

Firma iRobot, lider w branży robotów konsumenckich, ogłosiła, że oficjalnie rozpoczęła produkcję w Malezji, współpracując z Jabil Inc., światowym dostawcą rozwiązań produkcyjnych z siedzibą w Saint Petersburgu na Florydzie. Przedsiębiorstwo iRobot rozszerzyło swoje zdolności produkcyjne o nowy kraj w ramach inicjatywy strategicznej dywersyfikacji łańcucha dostaw.

Czytaj więcej...
Ambiente 2020

TARGI FRANKFURT

Ambiente 2020

2019-12-31

Od 7 do 11 lutego 2020 r. odbędą się czołowe światowe targi dóbr konsumpcyjnych Ambiente 2020.

Czytaj więcej...
Linia PROluxe Midnight

REMINGTON

Linia PROluxe Midnight nagrodzona

2019-12-31

Marka Remington została nagrodzona wyróżnieniem „Plus X Award”. To konkurs, w ramach którego promowane są najciekawsze produkty w dziedzinie techniki, stylu życia oraz sportu.

Czytaj więcej...
Nowy rok, wiele zmian

ELECTRO-SYSTEM

Nowy rok, wiele zmian w gospodarce odpadami

2019-12-31

dr inż. Robert Wawrzonek – prezes zarządu ELECTRO – SYSTEM Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego SA.

Rok 2020 będzie niewątpliwie wyjątkowym okresem zmian na rynku zagospodarowania odpadów w Polsce. Dotychczas wielokrotnie mieliśmy do czynienia ze zmianami sektorowymi, które dotyczyły pewnej wydzielonej grupy odpadów – czy to odpadów komunalnych w wypadku zmiany ustawy o utrzymaniu porządku i czystości w gminach, czy też elektroodpadów w wypadku zmiany ustawy o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym lub baterii przy nowelizacji ustawy o zużytych bateriach i akumulatorach.

Czytaj więcej...
Ekoprojekt to nie prawo do naprawy

APPLiA POLSKA

Ekoprojekt to nie prawo do naprawy – wymogi szczegółowe cz. II

2019-12-30

Radosław Maj kierownik projektów, związek producentów AGD APPLiA Polska 

W grudniu ubiegłego roku weszły w życie rozporządzenia dotyczące bezpośrednio dziesięciu grup sprzętu elektrycznego. Wszystkie stanowią zestawy indywidualnych wymogów informacyjno-wydajnościowych, określanych ogólnie jako wymogi ekoprojektu. W praktyce produkt przed wprowadzeniem po raz pierwszy na rynek unijny będzie musiał spełniać dany pakiet kryteriów określonych dla swojej grupy, które wprowadzane będą dwuetapowo w odstępie dwóch lat.

Czytaj więcej...
Pół roku zmywania gratis

MIELE

Pół roku zmywania gratis

2019-12-27

Trwa promocja firmy Miele, w której przy zakupie zmywarki z systemem AutoDos można otrzymać voucher na zestaw środków do zmywania PowerDisk. Może on wystarczyć nawet na pół roku zmywania.

Czytaj więcej...
Voucher do Frisco.pl

SAMSUNG

Voucher do Frisco.pl

2019-12-27

Firma Samsung ogłosiła promocję, w której przy zakupie lodówki z linii Family Hub u wybranego partnera handlowego można otrzymać vouchery o łącznej wartości 1000 zł na zakupy na frisco.pl, do realizacji np. za pośrednictwem aplikacji Frisco, dostępnej w najnowszej wersji oprogramowania lodówki.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket