Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Przeskalowanie

APPLiA POLSKA

Przeskalowanie etykiet energetycznych

2020-04-29

Radosław Maj - kierownik projektów, związek producentów AGD APPLiA Polska

Czytaj więcej...
Muzyka prosto z Internetu

ODTWARZACZE SIECIOWE

Muzyka prosto z Internetu i nie tylko

2020-04-28

Odtwarzacz sieciowy to doskonałe źródło muzyki w nowoczesnym domowym systemie multimedialnym. Podłączony do lokalnej sieci internetowej pozwala na odtwarzanie audio z wielu różnorodnych źródeł, w tym m.in. dysków NAS i komputerów. Dzięki niemu możemy mieć także dostęp do internetowych programów radiowych i serwisów muzycznych.

Czytaj więcej...
Czy soundbar może

SOUNDBARY

Czy soundbar może zastąpić kino domowe?

2020-04-28

Popularność soundbarów nie słabnie. Niektórzy specjaliści twierdzą nawet, że soundbary mogą wkrótce zastąpić kina domowe. Nic w tym dziwnego, zwłaszcza że na rynku pojawia się coraz więcej modeli obsługujących również zawansowane tryby czy systemy dźwięku przestrzennego, takie jak np. Dolby Atmos, znany z rozbudowanych systemów kinowych, a jeszcze kilka lat temu wykorzystywany tylko w profesjonalnych salach kinowych. (Fot. TCL)

Czytaj więcej...
Marką roku 2020

CANTON

Marką roku 2020 w Niemczech

2020-04-27

Dystrybuowana w Polsce przez Horn Distribution marka Canton, w której ofercie znajdziemy przede wszystkim bardzo dobrej jakości kolumny głośnikowe, została uznana marką roku (Brand of the Year 2020) na rynku niemieckim.

Czytaj więcej...
Zmiana daty

ELECTRONICS SHOW

Zmiana daty tegorocznej edycji

2020-04-27

Organizatorzy targów Electronics Show, które odbywają się w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo, podjęli decyzję o zmianie daty tegorocznej, trzeciej już edycji imprezy.

Czytaj więcej...
Persona B

PARADIGM

Persona B z nagrodą

2020-04-27

Podstawkowy model z linii Persona marki Paradigm otrzymał nagrodę Grand Prix 2019 magazynu branżowego „Stereo Sound”. Jest to jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień w Japonii, przyznawane producentom za sprzęt audio.

Czytaj więcej...
Wypełnij pokój

DEFINITIVE TECHNOLOGY

Wypełnij pokój wspaniałym wzornictwem

2020-04-27

Linia kolumn głośnikowych do systemów stereo i kina domowego Demand marki Definitive Technology otrzymała uznaną na całym świecie nagrodę w dziedzinie wzornictwa „iF Design Award”.

Czytaj więcej...
Powiększyła powierzchnię biurową

DOLBY POLAND

Powiększyła powierzchnię biurową we Wrocławiu

2020-04-27

Firma Dolby Poland Sp. z o.o., światowy lider w tworzeniu dobrej jakości rozwiązań audio i wideo, powiększy swoją powierzchnię biurową we wrocławskim kompleksie Business Garden o ponad 2,5 tys. m2. W transakcji najemcę reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket