Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Telewizja przez internet

CANAL+

Telewizja przez internet w praktyce

2020-06-26

To nowa usługa platformy Canal+, która łączy świat kanałów na żywo ze światem VoD. Nie wymaga umowy, dekodera ani anteny. Potrzebny jest jedynie dostęp do sieci internetowej. Sprawdziliśmy, jak aplikacja działa w praktyce.

Czytaj więcej...
Najnowsze modele

TELEWIZORY

Najnowsze modele na rok 2020

2020-06-26

Koniec wiosny to szereg premier telewizorów, które są już w sprzedaży lub pojawią się jesienią. Producenci zachęcają do kupowania telewizorów z górnej półki, z dużymi ekranami (powyżej 55 cali), z wyświetlaczami QLED, OLED lub NanoCell. Polecają je także do gier, ponieważ duży ekran i bardzo dobre parametry obrazu to nowe doznania wizualne. Zwiększa się powoli oferta telewizorów 8K.

Czytaj więcej...
Wyróżniony w teście

SILICON POWER

Wyróżniony w teście „Hardware Info”

2020-06-26

Portal „Hardware Info” sprawdził wydajność i jakość kart pamięci microSD. Wśród wyróżnionych nośników znalazły się karty marki Silicon Power.

Czytaj więcej...
1,5 miliona

NAVITEL

1,5 miliona sprzedanych urządzeń

2020-06-26

Firma Navitel, dostawca czołowych rozwiązań na rynku elektroniki samochodowej, informuje o odnotowanym wyniku 1,5 miliona sprzedanych urządzeń na rynkach państw Europy Środkowo-Wschodniej.

Czytaj więcej...
Dwucyfrowe wzrosty

GRUPA AB

Dwucyfrowe wzrosty w I kw. 2020 r.

2020-06-26

Grupa AB, notowany na GPW największy dystrybutor IT oraz elektroniki użytkowej w regionie CEE, zanotowała w trzecim kwartale roku finansowego 2019/2020 (okres styczeń – marzec 2020 r.) blisko 2,3 mld zł przychodów (+22 proc. rdr), rosnąc dwukrotnie szybciej niż rynek.

Czytaj więcej...
Nowa usługa

SONOS

Nowa usługa streamingu radia

2020-06-25

Firma Sonos uruchomiła nową usługę streamingową o nazwie Sonos Radio. Jest ona darmowa i dostępna wyłącznie dla właścicieli systemów Sonos. Ułatwia słuchanie ponad 60 tys. stacji radiowych z całego świata. Użytkownicy otrzymają również dostęp do oryginalnych treści od firmy Sonos, tworzonych we współpracy z rozmaitymi muzykami.

Czytaj więcej...
Liderem rynku wideorejestratorów

MIO

Liderem rynku wideorejestratorów w 2019 r.

2020-06-25

Wideorejestrator stał się nieodłącznym elementem wyposażenia samochodów w Polsce. Coraz większa liczba kierowców zdaje sobie sprawę z korzyści wynikających z posiadania tego typu produktu w aucie. Według raportu GfK za 2019 r. sprzedano w Polsce ponad 272 tys. kamer samochodowych. Niemal co piąty wideorejestrator kupiony w naszym kraju miał logo Mio.

Czytaj więcej...
Kampania

SPOTIFY

Kampania „Listening Together”

2020-06-25

Bez względu na to, gdzie byliśmy, kilka ostatnich tygodni spędzaliśmy zwykle w domach, szukając nowych, kreatywnych sposobów na wykorzystanie wolnego czasu i bycie w kontakcie z bliskimi. Twórcy serwisu streamingowego Spotify wyszli naprzeciw związanym z tym potrzebom i wystartowali z kampanią „Listening Together”.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket