Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Innovation Days

AB

Innovation Days już po raz szósty!

2019-07-01

O tym, jak szybko płynie czas, mogliśmy przekonać się na kolejnej, szóstej już odsłonie branżowych targów zorganizowanych przez wrocławską spółkę AB SA. Wydawać by się mogło, że tzw. „niedawno” było wczoraj, a tymczasem nie tylko impreza odbyła się już po raz szósty z rzędu, ale też w przyszłym roku minie już 10 lat od udanego debiutu naszego największego dostawcy IT w segmencie AGD.

Czytaj więcej...
Spotkanie na szczycie

APPLiA POLSKA

Spotkanie na szczycie i jubileusz

2019-07-01

Za nami druga edycja Kongresu AGD. W tym roku impreza zbiegła się z 15-leciem APPLiA Polska (związku wcześniej funkcjonującego jako CECED Polska). Spotkanie było doskonałą okazją nie tylko do świętowania, ale także do rozmowy o przyszłości sektora AGD w rozmaitych jego aspektach.

Czytaj więcej...
80-lecie Batmana. Od komiksu do filmu w 8K

SAMSUNG

80-lecie Batmana. Od komiksu do filmu w 8K

2019-06-19

W tym roku mija 80 lat od wydania pierwszego komiksu z człowiekiem-nietoperzem w roli głównej. Na zorganizowany spotkaniu firmy Samsung i Galapagos films mogliśmy kultową postać oglądać na trzech ekranach marki Samsung najnowszym 85 – calowym QLED 8K, starszym, siedmioletnim telewizorze Full HD, a nawet na drzwiach lodówki.

Czytaj więcej...
Sztuczna inteligencja

SAMSUNG

Sztuczna inteligencja w telewizorach QLED

2019-06-18

W salonie BoConcept odbyło się spotkanie poświęcone sztucznej inteligencji w telewizorach marki Samsung. Wziął w nim udział dr inż. Piotr Bigaj – specjalista z Samsung R&D Institute w Warszawie. Zatrudnieni są w nim eksperci specjalizujący się w obszarach przetwarzania języka naturalnego i mowy, obrazu i dźwięku, Internetu rzeczy przy wykorzystywaniu sztucznej inteligencji (AI) używanej w produktach Samsung, między innymi w telewizorach.

Czytaj więcej...
Nieustannie wspiera

CREATIVE

Nieustannie wspiera polski triathlon

2019-06-13

W warszawskim Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości w gmachu Krajowej Izby Gospodarczej odbyła się premiera nowych urządzeń marki Creative. Na konferencji prasowej zorganizowanej przez firmę PowerSales International – oficjalnego przedstawiciela Creative w Polsce – zaprezentowano cztery nowe produkty: głośnik Bluetooth Muvo Play, 2.1-kanałowy zestaw głośnikowy Pebble Plus oraz kompaktowe słuchawki bezprzewodowe – Outlier Air Sports i Outlier Active.

Czytaj więcej...
Designerska

FERRO

Designerska armatura

2019-06-10

W stylowej przestrzeni eventowej „Piękno”, zlokalizowanej w centrum Warszawy, firma Ferro zorganizowała wiosenne spotkanie prasowe. Było ono poświęcone prezentacji produktów do kuchni i łazienek, które w ostatnim czasie powiększyły i tak już wyjątkowo bogatą ofertę tego producenta.

Czytaj więcej...
Szkolenie dealerów sprzętu audio

AUDIO CENTER POLAND

Szkolenie dealerów sprzętu audio

2019-06-06

31 maja w hotelu Radisson Collection w Warszawie odbyło się szkolenie produktowe zorganizowane przez firmę Audio Center Poland z Krakowa. Spotkanie było doskonałą okazją do zapoznania się z nowościami produktowymi z oferty tego krakowskiego dystrybutora. Tym razem skupiono się na prezentacji asortymentu marek Monitor Audio, Cambridge Audio oraz Nordost – najnowszej marki w dystrybucji Audio Center Poland.

Jak się okazuje, krakowska firma rozszerza nie tylko ofertę dystrybucyjną, ale również kadry pracownicze. Do zespołu dołączyli bowiem Jakub Cieślik – jako przedstawiciel handlowy oraz Patryk Wcisło, który będzie zajmował się marketingiem i mediami społecznościowymi.

Czytaj więcej...
Global Conference 2019

IFA

Global Conference 2019

2019-05-28

Łączność, sztuczna inteligencja, sterowanie głosem i 5G to najważniejsze trendy napędzające innowacje w elektronice użytkowej i sprzęcie AGD, a wszystkie one będą widoczne w całej sieci globalnych wydarzeń IFA w tym roku.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket