Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Paweł Trela

HOEGERT TECHNIK

Paweł Trela ambasadorem marki

2020-06-29

Marka Högert Technik, dostarczająca na rynek narzędzia ręczne zaprojektowane z myślą o intensywnej eksploatacji i wymagających użytkownikach, rozpoczęła współpracę z Pawłem Trelą – licencjonowanym drifterem i kierowcą rajdowym.

Czytaj więcej...
Podsumowanie

PSB

Podsumowanie 18. Targów Grupy PSB

2020-06-29

Podczas dwudniowych Targów Grupy PSB zawarto ponad 15 tys. kontraktów o łącznej wartości 370 mln zł. Odbyły się one wyłącznie z udziałem jej dostawców oraz firm należących do sieci PSB.

Czytaj więcej...
Wsparł renowację

KAERCHER

Wsparł renowację berlińskiej katedry

2020-06-29

Globalny lider technologii czyszczenia – Kärcher podjął się w marcu 2020 r. niełatwego zadania, jakim było wyczyszczenie południowej wieży berlińskiej katedry ze zgromadzonych przez dekady zabrudzeń.

Czytaj więcej...
Targi Tools & Hardware Show

PTAK WARSAW EXPO

Targi Tools & Hardware Show z nową datą

2020-06-29

Pandemia koronawirusa doprowadziła do zamrożenia branży targowej. Nie oznacza ona jednak braku planów. Dlatego Ptak Warsaw Expo przeniosło niedoszłe targi Tools & Hardware Show na 3–5 listopada br.

Czytaj więcej...
Debiut systemu

MAKITA

Debiut systemu XGT 40Vmax

2020-06-29

W ofercie japońskiej firmy zadebiutowała długo oczekiwana nowość – elektronarzędzia akumulatorowe systemu XGT 40Vmax, które swoją wydajnością mogą konkurować ze sprzętem sieciowym.

Czytaj więcej...
Odkurzacz bezprzewodowy

KAERCHER

Odkurzacz bezprzewodowy WD 1 Compact Battery Set

2020-04-30

Do auta i garażu

WD 1 to kompaktowy, bezprzewodowy odkurzacz do pracy na sucho i mokro zasilany za pomocą baterii 18 V kompatybilnej z uniwersalną platformą bateryjną Kärchera.

Czytaj więcej...
Włącza się do akcji

PROFIX

Włącza się do akcji #WspieramySzpitale

2020-04-20

Wiemy, że potrzeby służby zdrowia są bardzo duże dlatego też zdecydowaliśmy się uruchomić akcję, która z jednej strony będzie wyrazem naszego uznania dla wszystkich zaangażowanych w ratowanie życia, a z drugiej umożliwi jeszcze większe wsparcie zakładów opieki zdrowotnej.

Czytaj więcej...
Kurtka

SNICKERS WORKWEAR

Kurtka 1908 LiteWork

2020-03-12

Niska temperatura to niejedyny czynnik, przed którym należy się chronić w trakcie prac na zewnątrz. Znacznie bardziej dokuczliwy może być wiatr, dlatego warto wyposażyć się w odpowiednią kurtkę, taką jak wiatrówka 1908 LiteWork marki Snickers Workwear.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket