Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Innowacyjne

SMART AGD

Innowacyjne i „inteligentne” AGD

2019-10-28

Na rynku AGD pojawia się coraz więcej modeli „inteligentnych”. Co to w praktyce oznacza? Tym mianem przyjęło się nazywać te urządzenia, które wyposażane są w moduły komunikacji bezprzewodowej i łączą się zdalnie z użytkownikiem, a dokładniej – jego urządzeniem mobilnym. Jakie funkcje i możliwości ma sprzęt w wersji „smart”?

Czytaj więcej...
Wnętrzarskie święto w PTAK WARSAW EXPO

WARSAW HOME

Wnętrzarskie święto w PTAK WARSAW EXPO

2019-10-28

Na początku października na terenie międzynarodowego centrum targowo-wystawienniczego Ptak Warsaw Expo odbyły się targi wyposażenia wnętrz Warsaw Home. Sukces imprezy, w której na ekspozycje przeznaczono imponujące 125 tys. m2 powierzchni wystawienniczej, potwierdza, że w zaledwie kilka lat możliwe jest stworzenie w Polsce targów o randze światowej.

Czytaj więcej...
Rewolucja na rynku AGD -

MIELE

Rewolucja na rynku AGD - Generacja 7000

2019-10-28

AGD może być innowacyjne i ułatwiać przygotowywanie posiłków na wiele sposobów. Doskonałym tego przykładem jest Generacja 7000, czyli nowa seria urządzeń firmy Miele. Wiele rewolucyjnych rozwiązań znajdziemy w każdej grupie produktowej. Jest to największa premiera w 120-letniej historii niemieckiego producenta. Jej trzon stanowią cztery nowe linie wzornicze. Dzięki temu sprzęt można dopasować do wnętrza urządzonego praktycznie w każdym stylu.

Czytaj więcej...
X-type

AMICA

X-type – nowy, intuicyjny wymiar gotowania

2019-10-28

Amica stale zaskakuje innowacyjnymi rozwiązaniami. Tym razem wspomnianą innowację odnaleźć można w najnowszych płytach indukcyjnych, które rozszerzyły wprowadzoną niedawno na rynek linię urządzeń do zabudowy X-type. Sprzęty te przyciągają uwagę designem, funkcjonalnością i przede wszystkim mądrym projektem – co najważniejsze – docenianym i wybieranym przez klientów.

Czytaj więcej...
Jubileusz

CERAMIKA PARADYŻ

Jubileusz 30-lecia

2019-10-28

Dla lidera polskiej branży ceramicznej rok 2019 jest rokiem szczególnym. 30 lat temu spisano umowę spółki, dając tym samym początek Ceramice Paradyż. Przez lata wolnorynkowej gospodarki w Polsce rodzinna firma rozrosła się do rangi poważnego gracza na rynku krajowym i europejskim.

Czytaj więcej...
Kuchnia

BOSCH

Kuchnia Mateusza Gesslera

2019-10-28

Jak wygląda? Łączy w sobie funkcjonalność i francuską elegancję. Za jej projekt odpowiada Dorota Szelągowska, która przemyślane i użytkowe rozwiązania oprawiła w stylową zabudowę. Aby efekt był perfekcyjny, kuchnia została wyposażona w nowoczesne urządzenia marki Bosch. Dla dwójki ambasadorów Akademii Smaku to był oczywisty wybór.

Czytaj więcej...
Zwrot

OKK! design

Zwrot w stronę natury

2019-10-28

Zmęczeni zgiełkiem miasta i wszechobecnym plastikiem, coraz częściej szukamy kontaktu z naturą. Jednak od dłuższego czasu docierają do nas sygnały o problemach związanych z zanieczyszczeniem środowiska i dużym zużyciem surowców. Jak na te problemy reaguje świat architektury i designu? O tym można było się przekonać podczas 16. edycji OKK! design.

Czytaj więcej...
Marka Inspirium

NOBONOBO

Marka Inspirium zmienia nazwę

2019-10-28

Rebranding marki obejmuje nową nazwę, logotyp, system identyfikacji wizualnej oraz stronę internetową. Zmiany są wyrazem nowego otwarcia dla firmy. Już pod nową marką – Nobonobo kolekcję uzupełnią meble zaprojektowane przez Tomka Rygalika, dyrektora artystycznego firmy.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket