Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Pandemia będzie sprzyjać producentom

GfK

Pandemia będzie sprzyjać producentom oczyszczaczy powietrza

2020-07-01

Smog, zanieczyszczone powietrze oraz sposoby poprawy jego jakości, obok zmian klimatycznych, to jedno z najpoważniejszych wyzwań cywilizacyjnych. Obecnych i przyszłych. W okresie pandemii i wzmożonej debaty na temat skuteczności maseczek zabezpieczających przed wirusem temat mechanicznego oczyszczania powietrza, którym oddychamy, staje się szczególnie aktualny

Czytaj więcej...
Kontynuuje współpracę

CROCK-POT

Kontynuuje współpracę z Janem Kuroniem

2020-07-01

Marka Crock-Pot, pionier slow cookingu, kontynuuje współpracę z dotychczasowym ambasadorem – Janem Kuroniem. Doświadczony szef kuchni w dalszym ciągu będzie szerzył w Polsce wiedzę na temat wolnowarów.

Czytaj więcej...
Mop parowy SC 3 EasyFix

KAERCHER

Mop parowy SC 3 EasyFix z „iF Design” 2020

2020-07-01

Mop parowy SC 3 EasyFix marki Kärcher został laureatem tegorocznej nagrody „iF Design Award”. Po raz kolejny czołowy światowy dostawca techniki czyszczenia znalazł się wśród laureatów cieszącej się światową sławą nagrody.

Czytaj więcej...
Odkurzacz Triflex wyróżniony

MIELE

Odkurzacz Triflex wyróżniony „Red Dot Desgin Award”

2020-07-01

Triflex HX1, bezprzewodowy odkurzacz Miele, otrzymał „Red Dot Design Award” za wyjątkowe wzornictwo. Prestiżowa nagroda przyznawana jest co roku produktom, które wyróżnia najlepsza jakość projektu.

Czytaj więcej...
Świętuje

ELDOM

Świętuje 25. urodziny!

2020-07-01

Jedna z najbardziej znanych polskich marek sprzętu AGD – Eldom świętuje 25. urodziny. Z tej okazji dla swoich klientów przygotowała atrakcyjne konkursy.

Czytaj więcej...
Produkcja nowego Tassimo

BSH

Produkcja nowego Tassimo w Głogowie Małopolskim

2020-07-01

Firma BSH ruszyła z produkcją najnowszego modelu ekspresu Tassimo w fabryce drobnego AGD w Głogowie Małopolskim. Produkcja nowego sprzętu w podrzeszowskim zakładzie oznacza większe wykorzystanie zdolności produkcyjnych fabryki, wdrożenie nowych standardów, procesów oraz rozwój kompetencji w obszarze R&D.

Czytaj więcej...
Wspiera trójmiejskie szpitale

DLF

Wspiera trójmiejskie szpitale w walce z COVID-19

2020-07-01

Gdyńska spółka DLF, autoryzowany dystrybutor marki iRobot, wspiera trójmiejskie szpitale zakaźne w walce z koronawirusem. Spółka przekazała 3000 maseczek ochronnych, które mają pomóc personelowi szpitalnemu w walce z wirusem.

Czytaj więcej...
Dezynfekcja ubrań

ZELMER

Dezynfekcja ubrań z funkcją Zdrowie

2020-07-01

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów i obecnej sytuacji na świecie, Zelmer wprowadził do oferty żelazko parowe ZIR3200 Healthy i generator pary ZIS 8700 Healthy, które umożliwiają dezynfekcję odzieży

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket