Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Mobilna rewolucja

SONOS

Mobilna rewolucja w systemie multiroom

2019-10-01

Podczas konferencji prasowej, która odbyła się we wrześniu w Berlinie, firma Sonos zaprezentowała swój pierwszy przenośny, a jednocześnie „inteligentny” głośnik – Sonos Move. Jest to pełnoprawny element systemu multiroom Sonos, który oprócz łączności Wi-Fi obsługuje również standard Bluetooth. Dzięki temu może być wykorzystywany nie tylko w domowym zaciszu, ale także poza domem.

Czytaj więcej...
„Kuchnia

FRANKE

„Kuchnia sercem domu”

2019-10-01

W warszawskiej Kinotece odbyła się uroczysta premiera spotu reklamowego firmy Franke zatytułowanego „Kuchnia sercem domu”. Spotkanie oficjalnie zainaugurowało kampanię telewizyjną, dodajmy: pierwszą tak dużą kampanię Franke od 15 lat.

Czytaj więcej...
„Tuba Smaku” i Pascal Brodnicki

AMICA

„Tuba Smaku” i Pascal Brodnicki

2019-09-17

W połowie września w poznańskim showroomie Amiki miał miejsce „Amica Cooking Challenge”. Popularni w naszym kraju youtuberzy nagrywali kolejne odcinki cyklu „Tuba Smaku”.

Czytaj więcej...
Premiera telewizorów z serii EP

TCL

Premiera telewizorów z serii EP

2019-07-29

Podczas konferencji prasowej firma TCL zaprezentowała nową ofertę popularnych telewizorów z serii EP z nową platformą AI-IN z elementami sztucznej inteligencji.

Czytaj więcej...
„EkoMisja

AMICA

„EkoMisja Nie Marnuję”

2019-07-29

Amica zaplanowała na najbliższy rok szkolny spektakularną ogólnopolską akcję pod nazwą „Przechowuję nie marnuję”. W jej realizacji uczestniczą między innymi specjaliści z Banków Żywności, które równolegle prowadzą ogólnopolski projekt „EkoMisja. Nie Marnuję”.

Czytaj więcej...
Wspólnie z mediami

MIELE

Wspólnie z mediami w Miele Experience Center

2019-07-29

Wszystkie organizowane przez Miele imprezy dla mediów, począwszy od zwiedzania fabryk niemieckiego producenta, przez wspólne uczestnictwo w znanych i cenionych targach, a kończąc na konferencjach inaugurujących rynkowe nowości firmy, od lat pozostają głęboko i na długo w pamięci dziennikarzy. Są to bowiem wydarzenia nie tylko nad wyraz komfortowe (wręcz rozpieszczające nas do końca…), ale i pieczołowicie dopracowane i przemyślane.

Czytaj więcej...
10 lat działalności MMD

PHILIPS, AOC

10 lat działalności MMD i nowe monitory

2019-07-02

Ten rok jest dla MMD wyjątkowy. Odpowiedzialna za dostarczanie na rynek monitorów marek Philips i AOC firma świętuje 10 lat działalności, co uczciła w trakcie zorganizowanej dla mediów konferencji prasowej.

Czytaj więcej...
Prezentuje

iROBOT

Prezentuje przyszłość sprzątania

2019-07-01

Na spotkaniu w apartamencie Cosmopolitan w Warszawie odbyła się prezentacja najnowszych robotów sprzątających marki iRobot. Importer i dystrybutor w Polsce – firma DLF Sp. z o.o. – wprowadza nowe, przełomowe produkty – robota odkurzającego Roomba s9+ i robota mopującego Braava jet m6.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket