Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Inteligentne odkurzanie -

iROBOT

Inteligentne odkurzanie - robot odkurzający Roomba 886

2016-01-02

Pełny automatyzm to najlepsze określenie robotów sprzątających. Pionierem i ekspertem w dziedzinie robotyki jest firma iRobot, która wprowadziła kolejny model „topowej” serii robotów odkurzających Roomba 800.

Czytaj więcej...
Odkurzacz ręczny

HOOVER

Odkurzacz ręczny MBC500UV Vortex Ultra

2016-01-02

Vortex Ultra to urządzenie wyjątkowe i niepowtarzalne. Hoover zaproponował klientom odkurzacz ręczny specjalizujący się w czyszczeniu materacy, łóżek, sof i mebli tapicerowanych.

Czytaj więcej...
Perfekcyjne gotowanie -

BOSCH

Perfekcyjne gotowanie - robot planetarny MUMXX20T MaxxiMUM SensorControl

2016-01-02

Roboty kuchenne są „prawą ręką” każdej pani domu. W roli kuchennych pomocników doskonale spisują się modele planetarne, a zwłaszcza nowe urządzenie firmy Bosch, która zastosowała system SensorControl.

Czytaj więcej...
Po czystej stronie okna -

NILFISK

Po czystej stronie okna - myjka do okien Smart

2016-01-02

Mycie okien jest męczące i czasochłonne. Dlatego też stworzono specjalne, myjki, które to ułatwiają. Urządzenie tego typu ma w ofercie firma Nilfisk – znany producent odkurzaczy i myjek. Przedstawiamy nowość – Nilfisk Smart!

Czytaj więcej...
Robot planetarny

BOSCH

Robot planetarny MUMXL20W

2016-01-02

Do rodziny robotów MaxxiMUM marki Bosch dołączył nowy model. Urządzenie o symbolu MUMXL20W to produkt stylowy, zwracający uwagę m.in. kolorystyką. Biały kolor ze stalowymi elementami doskonale wpisuje się w nowoczesne i minimalistyczne wzornictwo.

Czytaj więcej...
Skuteczne rozdrabnianie

GORENJE

Skuteczne rozdrabnianie HBX884QE

2015-12-31

Blendery ręczne muszą być... poręczne! Dlatego tak duże znaczenie mają wymiary korpusu i rodzaj sterowania. To one wpływają na łatwość i wygodę obsługi.

Czytaj więcej...
Nagroda wystawy CES

MUSAIC

Nagroda wystawy CES

2015-12-11

Firma Musaic, znana z innowacyjnych urządzeń do strumieniowego odtwarzania muzyki, otrzymała wyróżnienie Innovation Awards Honoree wystawy CES w kategorii "komponentów i akcesoriów do domowych systemów audio-wideo".

Czytaj więcej...
Zwiększa zasięg radia cyfrowego

POLSKIE RADIO

Zwiększa zasięg radia cyfrowego

2015-12-03

Od 1 grudnia 2015 r. mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego mogą słuchać emitowanych cyfrowo audycji Polskiego Radia z nowego obiektu w Solcu Kujawskim.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket