Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

P.E.P. – synonim innowacji!

JURA

P.E.P. – synonim innowacji! Ekspres automatyczny Z6.

2015-10-01

Niełatwo zastąpić profesjonalnego baristę, który jak nikt zna się przygotowywaniu idealnej kawy. Bliskie sukcesu są ekspresy szwajcarskiej firmy Jura, która od lat wprowadza innowacyjne rozwiązania. Tym razem jescczze bardziej zwiększyła funkcjonalność swoich urządzeń, tworząc P.E.P, czyli proces ekstrakcji pulsacyjnej.

Czytaj więcej...
Gorenje z wieeelkim plusem

GORENJE

Gorenje z wieeelkim plusem

2015-09-30

W Polsce o ekskluzywnej linii Gorenje+ nie jest tak głośno, jak na światowych rynkach, na których dostępna jest od wielu lat. Czas to zmienić. Słoweński koncern zdecydował się na wprowadzenie sprzętu do zabudowy wybranych studiów mebli kuchennych, bo jak podkreśla – "warto". Rzeczywiście. Gorenje+ to produkty naprawdę z dużym plusem.

Czytaj więcej...
Profesjonalne odkurzanie w domowych warunkach.

BOSCH

Profesjonalne odkurzanie w domowych warunkach. Odkurzacz workowy BSGL5PRO7.

2015-09-30

Profesjonalne rozwiązania stosuje się w coraz większej liczbie urządzeń z sektora drobnego AGD. Nowoczesne funkcje można odnaleźć także w odkurzaczach, które mają spełniać określone normy. Utrzymanie dużej skuteczności przy jednoczesnym zmniejszeniu kosztów eksploatacji jest nie lada wyzwaniem dla producentów.

Czytaj więcej...
Skuteczność przede wszystkim!

ELECTROLUX

Skuteczność przede wszystkim! Odkurzacze workowe PowerForce.

2015-09-30

Skuteczne odkurzanie wymaga precyzji i… dobrego odkurzacza! Specjalistą w tej dziedzinie jest marka Electrolux, która od lat znana jest z produkcji nowoczesnych i efektywnych odkurzaczy. I tym razem nie zawiodła naszych oczekiwań, wprowadzając na rynek nową linię PowerForce

Czytaj więcej...
Piękny uśmiech w cenie!

PHILIPS

Piękny uśmiech w cenie! Szczoteczka soniczna HX8911/01 Sonicare HealthyWhite+

2015-09-30

Śnieżnobiały uśmiech to największa ozdoba zarówno pań, jak i panów. Ale nie tylko. Zadbane zęby to także kwestia zdrowia i właściwej higieny. Dlatego warto sięgnąć po elektryczne szczoteczki, które zapewniają skuteczne i dokładne czyszczenie zębów.

Czytaj więcej...
Mobilne odkurzanie -

SAMSUNG

Mobilne odkurzanie - odkurzacz bezworkowy VC08F70HNQR

2015-09-30

W odkurzaniu liczy się nie tylko skuteczność, ale i wygoda. Płynność i łatwość ruchów to podstawa, która sprawia, że manewrowanie urządzeniem i pokonywanie np. progów czy dywanów przestaje już być uciążliwe.

Czytaj więcej...
Kolejna nowość na polskim rynku -

STADLER FORM

Kolejna nowość na polskim rynku - nawilżacz powietrza Oskar little.

2015-09-30

Firma Stadler Form poszerzyła ofertę nawilżaczy powietrza, wprowadzając na rynek nową odsłonę modelu Oskar. Obok nawilżaczy Oskar i Oskar big pojawiła się wersja kompaktowa, czyli Oskar little.

Czytaj więcej...
Już po raz 19!

Już po raz 19! AUDIO VIDEO SHOW

2015-09-30

Rozmowa z Adamem Mokrzyckim, organizatorem targów Audio Video Show.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket