Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Ekspres automatyczny E8 Piano White

JURA

Ekspres automatyczny E8 Piano White

2019-10-30

Szwajcarski producent ekspresów do kawy zaprezentował nową wersję jednego ze swoich najpopularniejszych urządzeń – modelu E8. Jest on dostępny w kolorze Piano White, wyróżnia się jeszcze łatwiejszą obsługą i możliwością przyrządzenia większej liczby specjałów kawowych.

Czytaj więcej...
Innowacyjne urządzenia i rodzinna atmosfera

MAX EXPO

Innowacyjne urządzenia i rodzinna atmosfera

2019-10-28

Za nami kolejna, 5. już edycja targów Max Expo. organizowanych przez spółkę Galicja Tomaszek. Po raz trzeci impreza odbyła się w formule łączącej dwie sieci handlowe należące do Galicji, czyli Max Elektro i Max Kuchnie. Ponownie została zorganizowana w przestrzeniach ekskluzywnego hotelu Gołębiewski w Karpaczu, jak zwykle na wielką skalę i z olbrzymim rozmachem.

Czytaj więcej...
Zlewozmywak

BLANCO

Zlewozmywak Adon XL 6 S Beton Style

2019-10-28

Postindustrialny trend w kuchni

Minimalistyczne, nowoczesne, surowe, a jednocześnie modne i wytrzymałe. Takie właśnie są zlewozmywaki marki Blanco z postindustrialnej linii Beton Style. Stwarzają one ogromy potencjał w kwestii doboru pozostałych elementów kuchennego otoczenia – mebli i dodatków.

Czytaj więcej...
Zlewozmywaki

PYRAMIS

Zlewozmywaki Siros i Sparta Plux Lux

2019-10-28

Praktyczne i stylowe konstrukcje

Firma Pyramis wprowadziła na rynek nowe modele zlewozmywaków jednokomorowych – Sparta Plus Lux 1B 1D (78 × 48 cm) i Siros 1B. Pierwszy z nich powstał jako rozwinięcie doskonale przyjętej na rynku polskim linii Sparta Plus, a w drugim wykorzystano innowacyjny system 3ways marki Pyramis.

Czytaj więcej...
Okap

CIARKO

Okap Illumia

2019-10-28

Oskar w dziedzinie wzornictwa

Firma Ciarko, jeden z największych producentów okapów w Polsce, a jednocześnie ważny europejski i światowy dostawca tego typu asortymentu, nieustannie zaskakuje klientów wprowadzanymi do oferty urządzeniami. Tym razem odświeżyła linię Ciarko Design. Należy do niej nowa wersja modelu Illumia.

Czytaj więcej...
Chłodziarkozamrażarki

SAMSUNG

Chłodziarkozamrażarki z linii Bespoke

2019-10-28

Zaprojektuj swoją lodówkę

W dobie silnego trendu na personalizację, firma Samsung wychodzi naprzeciw oczekiwaniom użytkowników, tworząc domowe urządzenia, które w coraz większym stopniu można dostosować do swoich indywidualnych potrzeb. Doskonałym dowodem na to są lodówki Bespoke tego producenta.

Czytaj więcej...
Baterie

FERRO

Baterie z linii Zicco

2019-10-28

Eleganckie i wszechstronne

Funkcjonalność i eleganckie wzornictwo – to zalety wyróżniające najnowszą kolekcję baterii Zicco. Od strony estetycznej znakomicie wpisuje się ona w aktualne trendy w aranżacji wnętrz, równocześnie oferując bardzo dobrą jakość wykonania, charakterystyczną dla marki Ferro.

Czytaj więcej...
Zlewozmywaki

FRANKE

Zlewozmywaki Box Center i Kanon

2019-10-28

Innowacyjna strefa zmywania

W naszych domach pojawia się coraz więcej wielofunkcyjnych mebli i urządzeń. Dzięki sprytnym rozwiązaniom mieszkamy coraz wygodniej. Ten trend szczególnie widoczny jest w kuchni, do której Franke proponuje zlewozmywaki wielozadaniowe.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket