Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Sklepy przyszłości pojawią się

CHECKPOINT SYSTEMS

Sklepy przyszłości pojawią się szybciej, niż się nam wydaje

2020-05-01

Sprzedawcy detaliczni od dawna wiedzieli, że na rynku szykują się zmiany. Konsumenci coraz chętniej przenoszą swoje zwyczaje zakupowe do Internetu i to tam uczą się pewnych wzorców – przede wszystkim szybkości zakupów, wygody, ogromnej dostępności asortymentu czy choćby elastyczności związanej z dostawą, zwrotami i płatnościami.

Czytaj więcej...
Akcja #BoschwPogotowiu

BOSCH

Akcja #BoschwPogotowiu

2020-05-01

Marka Bosch ruszyła z pomocą szpitalom, SOR-om i stacjom ratownictwa medycznego w całym kraju. W ramach akcji #BoschwPogotowiu przekaże na ich potrzeby setki urządzeń. Będą to pralki, suszarki, pralkosuszarki, czajniki i kuchenki mikrofalowe. Ich wartość rynkowa sięgnie 1 000 000 zł.

Czytaj więcej...
Akcja #GotujeWDomu

SAMSUNG

Akcja #GotujeWDomu z Cook Story by Samsung

2020-05-01

Część z nas z pewnością zastanawia się, jak zagospodarować czas, który spędzamy w domu, pracując zdalnie i opiekując się dziećmi. Co powiecie na wspólne przygotowywanie potraw we własnej kuchni? Cook Story by Samsung wychodzi naprzeciw tym, którzy poszukują motywacji i inspiracji do domowego gotowania. W mediach społecznościowych przestrzeni kulinarnej ruszyła akcja #GotujeWDomu.

Czytaj więcej...
2/3 Polaków ograniczy zakupy,

GfK

2/3 Polaków ograniczy zakupy, ratując domowy budżet

2020-05-01

Wyniki pierwszej fali badania „GfK Corona Mood: dynamika zachowań konsumenckich na rynkach FMCG, dóbr trwałych i usług finansowych” wskazują, że 68 proc. respondentów deklaruje, że w sytuacji pogorszenia sytuacji finansowej gospodarstwa domowego jest gotowa zacisnąć pasa i ograniczyć dotychczasowe standardowe zakupy i wydatki.

Czytaj więcej...
Przekazuje sprzęt

HISENSE

Przekazuje sprzęt medyczny i ochronny dla Słowenii

2020-05-01

Grupa Hisense, do której należy m.in. marka Gorenje, przekazała ludności słoweńskiego Roje sprzęt medyczny i ochronny. Jest to jedna z darowizn, jaką w ostatnim czasie przekazała Słowenii firma Hisense.

Czytaj więcej...
Roomba i7+

iROBOT

Roomba i7+ nagrodzona

2020-04-30

W Teatrze Capitol w Warszawie odbyła się jubileuszowa, dziesiąta edycja gali Mobility Trends, podczas której zostały wręczone statuetki „Złoty Bell” w 24 kategoriach. Wśród nagrodzonych marek znalazł się iRobot.

Czytaj więcej...
Wspiera

BSH

Wspiera Lotnicze Pogotowie Ratunkowe

2020-04-30

Akcja #BoschwPogotowiu rozwija skrzydła. W jej ramach firma BSH przekazała sprzęt do wszystkich 22 baz Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w całej Polsce.

Czytaj więcej...
Bezpieczna i bezkontaktowa

JURA

Bezpieczna i bezkontaktowa naprawa

2020-04-30

Jak przetrwać okres samoizolacji w czasie pandemii? Bez wątpienia pomoże w tym dobra kawa. Niestety, nawet najlepszy sprzęt może ulec po czasie awarii lub po prostu potrzebować rutynowego przeglądu po wielu latach wiernej pracy. Dlatego szwajcarska marka JURA promuje obecnie formę bezkontaktowego serwisu.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket