Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Dekodery

CYFROWY POLSAT

Dekodery Evobox HD i Evobox Lite

2019-07-01

Multiroom w praktyce

W redakcji mieliśmy możliwość testowania dwóch najnowszych dekoderów Cyfrowego Polsatu: Evobox HD i Evobox Lite w zestawie Multiroom HD.

Czytaj więcej...
Słuchawki SXFI Air

CREATIVE

Słuchawki SXFI Air

2019-06-14

Stwórz własny profil brzmieniowy

Producenci słuchawek bezprzewodowych nie spoczywają na laurach i wciąż opracowują nowe rozwiązania oraz systemy, które mają sprawić, że korzystanie ze słuchawek będzie nie tylko wygodne, ale również pozwoli w pełni zanurzyć się w odtwarzanych przez nie dźwiękach.

Czytaj więcej...
Prostownica

REMINGTON

Prostownica Curl&Straight Confidence S6606

2019-05-27

Proste… kręcenie i stylizacja!

Prostownice coraz częściej wykorzystywane są nie tylko do prostowania włosów, ale także wykonywania loków. Podążając za tym trendem, firma Remington zaprezentowała innowacyjną prostownicę Curl & Straight Confidence, która wyróżnia się kształtem płytek grzewczych.

Czytaj więcej...
Soundbar

SAMSUNG

Soundbar HW-N650

2019-04-25

Soundbar HW-N650 jest jednym z najbardziej zaawansowanych zestawów dwukomponentowych (soundbar + subwoofer) w ofercie Samsunga. Wyżej znajdują się juz tylko modele z systemem Dolby Atmos. HW-N650 działa w trybie dźwięku 5.1 i jest wprost naszpikowany innowacyjnymi rozwiązaniami.

Czytaj więcej...
Telewizor Ultra HD 55DC760

TCL

Telewizor Ultra HD 55DC760

2019-04-10

W redakcji testowaliśmy telewizor marki TCL z systemem Android TV, który ma szereg ciekawych rozwiązań, w tym wyszukiwanie głosowe z asystentem Google.

Czytaj więcej...
Robot odkurzający

ILIFE

Robot odkurzający A8

2019-03-29

Domowy pomocnik

Marka Ilife oficjalnie zadebiutowała w naszym kraju w zeszłym roku, choć jej sprzęt cieszył się dużą popularnością w imporcie prywatnym. Obecnie jej oficjalnym dystrybutorem jest szczecińska firma Polor sp. z o.o. Dostarczony do testu model A8 to jeden z najbardziej zawansowanych robotów w ofercie firmy.

Czytaj więcej...
Oczyszczacz powietrza

SHARP

Oczyszczacz powietrza UJ-GC20E-P

2019-03-06

Czyste powietrze w samochodzie

To najmniejsze urządzenie marki Sharp przeznaczone do generowania jonów Plasmacluster i oczyszczania powietrza polecane do samochodów i jako nabiurkowe.

Czytaj więcej...
Stacja pogody

TECHNISAT

Stacja pogody iMeteo 4 CE

2019-02-28

Model iMeteo 4 CE marki TechniSat to domowa stacja meteorologiczna umożliwiająca ocenę aktualnych oraz prognozowanych warunków atmosferycznych, w tym przede wszystkim temperatury i wilgotności. Mieliśmy okazję sprawdzić to urządzenie w praktyce.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket