Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Konferencja jubileuszowa

ELECTRO-SYSTEM

Konferencja jubileuszowa

2019-10-30

(Fot. Jacek Zyśk)
W tym roku ELECTRO-SYSTEM Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego S.A. obchodzi 10-lecie działalności. Z tej okazji w hotelu Warszawianka w Jachrance odbyła się uroczysta konferencja jubileuszowa dla partnerów i kluczowych klientów spółki.

Czytaj więcej...
W męskim świecie

REMINGTON

W męskim świecie

2019-10-29

Ponad 80-letnia historia marki Remington w branży pielęgnacji urody swoje początki miała w golarkach. W ostatnim czasie firma, wracając do korzeni, oprócz urządzeń dla pań skupiła się również na promocji produktów dla mężczyzn. W globalnej strategii marketingowej objawia się to m.in. współpracą z klubem piłkarskim Manchester United.

Czytaj więcej...
„Włącz czyste powietrze w swoim domu”

SAMSUNG

„Włącz czyste powietrze w swoim domu”

2019-10-29

Samsung wprowadził do swojej oferty w Polsce innowacyjne oczyszczacze powietrza. Rozwiązania koreańskiej marki znane są i cenione na świecie od wielu już lat. Wraz z urządzeniami klimatyzacyjnymi oczyszczacze efektywnie dbają o jakość powietrza zarówno w domach, hotelach, biurach czy restauracjach.

Czytaj więcej...
7 Kongres Serwisów AGD

APPLiA POLSKA

7 Kongres Serwisów AGD

2019-10-29

We wrześniu w ekskluzywnym 4-gwiazdkowym hotelu Ambasador Premium w Łodzi odbyła się 7. edycja Kongresu Serwisów AGD zorganizowanego przez APPLiA Polska. W wydarzeniu wzięło udział blisko 150 osób. Wśród nich byli przede wszystkim właściciele punktów serwisujących oraz przedstawiciele producentów i importerów AGD.

Czytaj więcej...
Czarno-biały

COMITOR

Czarno-biały event

2019-10-28

W S-Line Studio odbyło się wydarzenie „Black& White”, oddziałujące na wiele zmysłów. Zorganizowano wernisaż fotografi i Szymona Brodziaka oraz pokaz mody Natalii Śliwowskiej.

Czytaj więcej...
Trendy

DESIGN OD KUCHNI

Trendy we współczesnych kuchniach

2019-10-28

Pod koniec września 2019 r. w Trójmieście odbyła się kolejna edycja cyklu Design od Kuchni. Na spotkaniu zorganizowanym przez Comitor, Cosentino i Studio Estima pojawiło się kilkudziesięciu najlepszych trójmiejskich architektów. Przygotowane przez gospodarzy prezentacje przybliżyły zebranym najnowszą ofertę marek, a także trendy obowiązujące we współczesnych kuchniach.

Czytaj więcej...
Innowacyjny sprzęt

STUDIO PROSTYCH FORM

Innowacyjny sprzęt i wyjątkowa aranżacja wnętrza

2019-10-28

We wrześniu w siedzibie Studia Prostych Form przy ul. Burakowskiej 5/7 w Warszawie odbyło się szkolenie produktowe firm Miele i I-mar. Studio Prostych Form to wyjątkowe miejsce prezentujące możliwości producenta luksusowych zabudów i mebli kuchennych. W modną, industrialną, ale też minimalistyczną stylistykę salonu doskonale wpisują się urządzenia Generacji 7000 fi rmy Miele oraz kamienne wykończenia wnętrz projektowane i wykonywane przez firmę I-mar.

Czytaj więcej...
Innowacyjne AGD

IFA

Innowacyjne AGD na IFA 2019

2019-10-09

Jaki będzie dom przyszłości? Jaka będzie kuchnia przyszłości? Na te pytania starało się odpowiedzieć wielu producentów sprzętu AGD, którzy prezentowali swój innowacyjny sprzęt na berlińskich targach, które od lat cieszą się olbrzymią popularnością, zarówno wśród wystawców, jak i odwiedzających.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket